Komora.cz: Vědomá komunikace - Návrat k sobě

01/03/2015

Už dávno jste ztratili přehled o tom, kde všude by měla vaše firma být a co všechno byste měli udělat, abyste komunikovali dobře a efektivně? Mám pro vás dobrou, špatnou a náročnou zprávu. 

Dobrá zpráva je, že pokud víte, kým jste a jaké hodnoty chcete předávat, k úspěchu vám stačí vybrat si pár komunikačních kanálů, které jsou v souladu s vaším záměrem, a pak se jen soustředit na srozumitelnou, pravdivou a konzistentní komunikaci. Špatná zpráva je, že pokud komunikovat chcete, musíte opravdu vědět, kým jste a co sdělujete. A náročná zpráva je: pokud to nevíte a nevěříte, že součástí řízení firmy je i nesnadný úkol jít s vlastní kůží na trh a mluvit k lidem ze srdce, není nikde zaručeno, že vaše jméno bude někomu něco říkat i za pár let. Vítejte do bláznivého světa strategické komunikace a řízení reputace v roce 2015.

Přečtete si celý článek v časopisu Komora.cz.

Komora.Cz

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.