Moje služby

OSOBNÍ BRANDING PRO KARIÉRNÍ RŮST

Pracujete ve firmě, ve které chcete pokračovat a růst? Přejete si kvalitnější pracovní život, lepší pozici a více peněz?
Čtěte dál

OSOBNÍ BRANDING PRO KARIÉRNÍ TRANZICI

Máte před sebou významnou pracovní změnu? Byli jste propuštěni, nebo se chystáte dobrovolně odejít a změnit nejen firmu, ale celý směr vaší kariéry?
Čtěte dál

OSOBNÍ BRANDING PRO ÚSPĚCH V PODNIKÁNÍ

Baví vás podnikání a chcete uspět pod svým vlastním jménem? Chcete více zákazníků za lepší peníze, to vše radostně a s lehkostí?
Čtěte dál

OSOBNÍ BRANDING PRO ŽENY VE VEDENÍ

Jste žena, která chce od své kariéry a života víc? Byla jste čerstvě povýšena a chcete tuto příležitost maximálně využít ku dobru svého i všech kolem sebe?
Čtěte dál

OSOBNÍ BRANDING PRO NOVÉ GENERÁLNÍ ŘEDITELE

Zrovna jste se dozvěděli, že za pár měsíců z vás bude generální ředitel či ředitelka vaší společnosti a chcete v této nové roli udělat skvělý dojem od samého začátku?
Čtěte dál

ŠKOLENÍ PRO FIRMY NA TÉMA BUDOVÁNÍ OSOBNÍ ZNAČKY

Firmám nabízím přednášky a komplexní rozvojové programy na téma budování osobních značek a posílení komunikačních dovedností vedení společnosti a talentovaných zaměstnanců.
Čtěte dál
Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.