Kniha Vy jako značka

Knihu Vy jako značka – Osobní branding pro kariérní růst, kterou jsem se letos rozhodla napsat, bych si bývala přála číst už v roce 2007.

Objednat Knihu

Tehdy jsem pracovala jako novinářka a měla jsem pocit, že se mi mimořádně daří. Náš časopis expandoval a já povýšila z běžné redaktorky na roli ekonomické novinářky specializované na burzu i na finance. Kdy jindy napsat o financích než na začátku největší finanční i ekonomické krize za posledních 80 let?

Následující léta jsem strávila ponořena do novinářské práce. Co bych dnes dala za to, aby mi tehdy někdo připomněl, abych nezapomněla na sebe.

Proto v dubnu 2010, kdy náš časopis náhle skončil, jsem prožila šok. Pro nás, anglicky píšící novináře, kteří jsme se nemohli uplatňovat v českých médiích, neznamenalo uzavření časopisu jen ztrátu práce – znamenalo rozloučení se s novinářskou profesí. Pro mě, která si přála být novinářkou od 11 let, bylo ukončení časopisu Czech Business Weekly osudovým okamžikem.

Uzavření časopisu mě navedlo k podnikání. Začala jsem spolupracovat v oblasti mediální a firemní komunikace s mnoha vedoucími z největších firem působících na českém i na středoevropském trhu. Začala jsem svoji novou práci milovat čím dál víc. Kniha Vy jako značka – Osobní branding pro kariérní růst se zrodila z této nové lásky i z přání, abych s vámi sdílela zkušenosti, které jsem nabrala za posledních roky podnikání i za celou svoji kariéru v oblasti firemní i osobní komunikace.

Především se ale kniha zrodila z přání, aby vám někdo řekl: Nezapomeňte na sebe. Navzdory tomu, jak dobře se vám daří dnes, prosím nezapomeňte na sebe.

Nejlepší chvíle pro budování vaší osobní značky byla včera.

Druhá nejlepší je právě teď.

Objednejte si novou knihu Cristiny Muntean v nakladatelství Grada.

OBJEDNAT

Knihu Vy jako značka – Osobní branding pro kariérní růst si můžete pořídit ve všech velkých knihkupectvích v Česku i na Slovensku, anebo přímo v e-shopu nakladatelství Grada.

Chcete mi poslat příběh vaší osobní značky? Pošlete mi prosím email s předmětem Můj příběh na cm@cristinamuntean.com.

Chcete spolupracovat v oblasti budování vaší osobní značky? Prohlédněte si moje služby:

Anebo mě kontaktujte na +420 776 574 925. Těším se na vaše příběhy.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.