Reference

Weston Stacey

Cristina is a long-time essential member of the American Chamber of Commerce in the Czech Republic. She is one of those people any volunteer organization needs: enthusiastic, energetic and full of the type of leadership community's need to be successful. She served as chair of the marketing committee, and as one of the principal agents who helped drive the transformation of our business community into a more competitive international force. She is always ready to support, and always ready to work hard to make good things happen.

~ Weston Stacey - Generální ředitel, Americká obchodní komora v České republice (AmCham)

Beatrice Radu

Cristina během našich společných projektů ukázala široké spektrum zkušeností s vedením komunikace. Úzce spolupracovala se členy PR týmu Avonu, aby vytvořila plány a taktiku externí PR/mediálních vztahů v souladu s podporou našich iniciativ a firemních akcí. Podporovala generování kreativních nápadů a konceptů, které přispěly k úspěchu našich společných projektů. Cristina také spravovala a maximalizovala přítomnost firmy na sociálních médiích facilitací diskuzí a poskytováním pravidelně publikovaného obsahu ve vybraných médiích. Ale hlavně: bylo potěšení s ní spolupracovat.

~ Beatrice Radu - General Manager (2011-2012) of Avon Cosmetics Česká republika & Slovensko

Jan van der Hoeven

During my time as CEO of Foxconn Global Services Division (FGSD) in the Czech Republic I became acquainted with Cristina when we both worked at a specific account development project. The cooperation worked so well that we asked Cristina to work more intensively for my organization in order to develop the Communications and Marketing strategy for FGSD. I must say that working with her changed not only my professional, but also my private life. It changed my view on things that one can observe daily in the media and it definitely added value to my business by leveraging the company resources in order to enable sustainability and growth. I am no longer working as CEO of Foxconn GSD, but I will certainly rely on Cristina again in the future to support me personally in all aspects of company communication, to train people in my organisation and to support with developing sales and HR team capabilities. As a modern CEO I recognize that communications and marketing require a professional approach. For that you must rely on real professionals. Professionals like Cristina. As a CEO I found it delightful to work with Cristina because you can rely on her with all aspects of your communications and marketing both for the company and for you as a leader.

~ Jan van der Hoeven - General Manager (2013 - 2017) of Foxconn Global Services Division

Ivana Goossen

Je zapotřebí neobvyklého daru, vynikající znalosti mediálního světa a dovednosti kouče, aby někdo dokázal někoho naučit zformulovat zprávu zajímavou pro novináře a působivou pro čtenáře. Cristina Muntean odvádí vynikající práci, když vás učí stát se znalcem médií a přitom stále zůstat sám sebou.

~ Ivana Goossen - General Director EMBA for Europe | Katz Graduate School of Business, University of Pittsburgh in Prague

Miroslava Stodolicová

Cristina měla během velmi důležité fáze mého rozvoje obrovský vliv na můj styl komunikace a mou emoční inteligenci. V přechodném stadiu mi pomohla, abych se ve svém profesním i osobním životě dostala na další, vyšší úroveň. Při naplňování mých specifických potřeb byla nesmírně trpělivá a flexibilní. Otevřela mi "analytickou mysl" a rozšířila mé pochopení toho, proč je důležité porozumět sama sobě i ostatním. Cristina umí velmi citlivě pojmenovat všechny aspekty, které vyžadují pozornost a zlepšení; přitom však zcela respektovala moje potřeby. Pro mě jsou oblasti emoční inteligence a psychologie velmi abstraktní vědy. Přesto se Cristině podařilo změnit mou perspektivu a přesvědčit mě o důležitosti zlepšení mých dovedností i v těchto oblastech.

~ Miroslava Stodolicová - CFO | Wrigley Czech Republic and Slovakia

Iris Dzeba

Cristina má neobyčejně laskavý a přirozený přístup, díky kterému jsem se během celého cvičení cítila příjemně a v pohodě. Vyzařuje z ní sebevědomí a bohaté zkušenosti. Mediální trénink se skládal z několika částí s praktickými ukázkami. Cristinina metoda byla skvěle přizpůsobena velmi omezenému časovému rámci, který jsme měly k dispozici a já jsem velmi přirozeně a snadno pochopila základy toho, jak funguje mediální vesmír a jak se v něm můžeme nejlépe prezentovat. Praktická cvičení (rozhovory) byly mimořádně užitečné. Celý trénink mi pomohl snadno se utvrdit ve svých silných stránkách a během praktických cvičení identifikovat oblasti, v nichž se mohu zlepšit. Profesionální tým vedený Cristinou byl perfektně připraven, takže jednotlivé části celého cvičení na sebe přirozeně a hladce navazovaly. Můj celkový dojem byl mimořádně pozitivní. Především mi její trénink pomohl podívat se na mé předchozí mediální zkušenosti z větší perspektivy, stejně jako identifikovtl oblasti, na kterých mohu ještě pracovat. A co je nejdůležitější – zvedl mi sebevědomí pro mou budoucí „mediální publicitu“, ať už bude probíhat v jakékoli formě. Všechny „tipy a triky“, které mne Cristina naučila, teď používám pravidelně.

~ Iris Dzeba - irector / System x and PureSystems Sales | IBM Central and Eastern Europe

Dr John J. Scherer

Protože byla na 'obou stranách mikrofonu’ je Cristina jedinečným koučem pro manažery, kteří potřebují jednat s médii sebevědomě, elegantně a autenticky. Cristina je naprostá profesionálka s nadáním jak pro psanou tak pro mluvenou komunikaci. Je přirozená a efektivní s klienty a je radostí s ní pracovat. Vřele vám ji doporučujeme pro vaše potřeby v komunikaci a rozvoji leadershipu.

~ Dr John J. Scherer - Co-Director | Scherer Leadership International | Author of Wiser at Work: Five Questions that Change the Way You Lead

Libor Witassek

Cristina je profesionální konzultantka PR, která k růstu naší společnosti přispívá měřitelnými výsledky. Vztah našeho týmu s Cristinou je více než jen vztah dodavatele se zákazníkem, je to vztah plný důvěry, podpory, empatie a co je nejdůležitější, plný neuvěřitelného přínosu pozitivní energie našim vůdčím ambicím. Zároveň je tento vztah také o velmi upřímné zpětné vazbě našim chlapským egům. Na Cristinu se můžete vždy spolehnout. Těším se na naši další spolupráci. Díky Cristino!

~ Libor Witassek - Founder. Managing Partner | DC VISION

Petr Plocek

Rád bych doporučil Cristinu Muntean, mediálního trenéra a poradce z Media Education CEE pro budoucí spolupráci s vaší organizací. S Cristinou jsme spolupracovali od roku 2009. Cristina odvedla excelentní práci při budování našich mediálních vztahů a byla pro naši společnost značným přínosem i během své novinářské kariéry, stejně tak jako v rámci své stávající pozice. Má naprosto jedinečné vyjadřovací schopnosti jak v psané tak mluvené formě, je neobyčejně spolehlivá, může pracovat nezávisle a je schopná efektivně zvládat několik věcí naráz, aby si byla zcela jistá, že všechny její projekty jsou dokončené včas a na sto procent. Cristina si také vybudovala skvělý vztah se všemi našimi Senior Managery. Bude velkým přínosem pro jakoukoli společnost. Vše, do čeho vloží své úsilí, bude zcela profesionální a bude vždy reflektovat potřeby jejích klientů.

~ Petr Plocek - Marketing & PR Manager (2011-2012) | HSBC

Marie Petrovová

S Cristinou jsem se poprvé setkala, ještě když pracovala jako novinářka. Byla vždy skvěle připravená, ke své práci přistupovala s pokorou a velkou úctou k faktům. Vlastně mě docela mrzelo, že se nakonec rozhodla média opustit. Pokud pracujete ve firemní komunikaci, asi občas také potřebujete pomoct s vyhledáváním témat, potřebujete pracovat s manažery na zlepšení jejich komunikačního stylu a pracujete samozřejmě s lidmi, kteří jsou opravdu hodně pracovně vytížení. Ačkoliv komunikace je samozřejmě prioritou, věčně se na ni nedostává času, protože byznys je pochopitelně vždy prioritou nejvyšší. Pro takovou spolupráci pak potřebujete někoho odborně erudovaného (není čas vysvětlovat základy fungování finančních institucí), flexibilního (je potřeba přizpůsobit se diářům manažerů), spolehlivého, naprosto diskrétního, komunikatvního, zkrátka profesionála. Já jsem naštěstí nemusela dlouho přemýšlet a obrátila jsem se na Cristinu. Věděla jsem, a také se mi to potvrdilo, že jsem se obrátila na velkou profesionálku, se kterou se věci hýbou vpřed zdánlivě bez velké námahy. Umí dobře vést brainstorming, diskusi, umí najít to podstatné a ukázat směr. Spolupráce s Cristinou přináší výsledky, ale ještě něco navíc, něco, co se nám občas z práce možná trochu vytrácí: zaujetí, nadšení a radost. Hledáte-li tedy někoho, kdo vám tohle všechno dokáže dát a ještě vás to bude bavit, jste na správných stránkách.

~ Marie Petrovová - Communication Leader (2011-2013) | GE Money Bank

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.