Předsedkyní PR Klubu Cristina Muntean, místopředsedou Vladimír Komjati

15/06/2011

Na tradičním Shromáždění členů PR Klubu koncem května zvolili sdružení píáristé do Výkonného výboru svého klubu nové členy. Stali se jimi Alžběta Pavlínová, Cristina Muntean a Vladimír Komjati. Kromě nich ve výboru zůstávají Jana Girgašová a Veronika Říčková Smetáková.

Tento článek byl publikován 15.6.2011 na serveru Mediář.cz. Autor: Ondřej Aust 

Čestné členství v PR Klubu dostali Marek Hlavica, pořadatel reklamního festivalu PIAF, a Michal Kačena.

Na svém prvním zasedání zvolil Výkonný výbor PR Klubu nové vedení. Předsedkyní klubu se stala Cristina Muntean a místopředsedou Vladimír Komjati.

Muntean vede vlastní konzultační společnost Media Education CEE, radila mj. webové České pozici Istvána Léko. Komjati v současné době dělá PR pro Microsoft; na Médiáři od něj můžete číst pravidelné sloupky o „vztazích veřejných".

Můj úkol je jasný: oživit náš klub, přinést čerstvý pohled bývalé novinářky na PR komunikaci, inovovat naši nabídku kurzů, eventů a osobních setkání, a přilákat další členy, kteří by mohli sdílet své komunikační zkušenosti s námi," uvedla nová předsedkyně Cristina Muntean.

Klub se chce rovněž víc studentům oboru PR a marketingové komunikace, k čemuž by mělo přispět třeba zlevnění členského ročního poplatku pro studenty na 500 Kč či slevy na semináře.

Čestné členství v PR Klubu bylo letos uděleno Marku Hlavicovi a Michalu Kačenovi, kteří se „výrazně zasloužili o založení a v prvních letech o budování klubu".

Občanské sdružení PR Klub sdružuje profesionály působících v oblasti public relations a komunikace.

PR Klub byl založen v roce 1998 a již 9. rokem pořádá odbornou soutěž firemních periodik Zlatý středník.

http://www.mediar.cz/predsedkyni-pr-klubu-cristina-muntean-mistopredsedou-vladimir-komjati/

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.