Cristina Muntean

Strategická komunikace. Emoční inteligence. Leadership.

Pomáhám lidem z byznysu budovat kvalitní a autentické osobní značky. Díky tomu moji klienti kariérně rostou, najdou svou vysněnou práci, anebo podnikají úspěšně a s lehkostí.

0
let zkušeností
0+
workshopů
0+
hodin koučinku a mentoringu
0
knihy a e-knihy
0+
spokojených klientů
„Budování osobní značky je neustálý proces hledání toho nejlepšího, co v sobě máme a následné vědomé sdílení se světem ku dobru všech zapojených – vaší kariéry, rodiny, podnikání, firmy i celého světa. Osobní branding je vaše vědomá a strategická osobní komunikace.“

KDE ZAČÍT S BUDOVÁNÍM SVÉ OSOBNÍ ZNAČKY?

TEST:

Vyzkoušejte si ZCELA ZDARMA, jak je na tom vaše osobní značka v tomto okamžiku. Test zahrnuje 250 jednoduchých otázek a bude vyžadovat přibližně 15 minut vašeho času.
Čtěte dál

KNIHA:

Přečtěte si moji knihu VY JAKO ZNAČKA – OSOBNÍ BRANDING PRO KARIÉRNÍ RŮST. Jedná se o první knihu o budování osobní značky, která je psaná přímo v češtině nerodilým mluvčím. Najdete ji ve všech větších knihkupectví nebo na webu nakladatelství Grada.
Čtěte dál

FACEBOOK:

Přidejte se k nám do skupiny VY JAKO ZNAČKA – OSOBNÍ BRANDING PRO VÁŠ RŮST na Facebooku. Jedná se o místo pro přímý dialog se mnou, odpovědi na vaše dotazy, inspirující rozhovory a čerstvé nápady na budování vaší osobní značky.
Čtěte dál

CRISTINAMUNTEAN.TV:

Přihlaste se do mé Video akademie CRISTINAMUNTEAN.TV, kde najdete stovky krátkých videí a rozhovorů na téma budování vaší osobní značky. Najdete zde také celý obsah PERSONAL BRANDING SUMMIT 2019, první zcela digitální konference v České republice na téma budování osobní značky.
Čtěte dál

VIDEO KURZ VY JAKO ZNAČKA – STRATEGIE VAŠÍ OSOBNÍ KOMUNIKACE:

Pořiďte si za hubičku můj video kurz VY JAKO ZNAČKA – STRATEGIE VAŠÍ OSOBNÍ KOMUNIKACE a začněte ihned implementovat mé rady a posilte svoji osobní značku.
Čtěte dál
„Nejlepší čas na budování vaší osobní značky byl včera. Druhý nejlepší čas je teď. Na budování osobní značky – své i svých klientů pracuji již od roku 2010. Na základě nasbíraných zkušeností jsem vytvořila unikátní strategii osobní komunikace 5W+H™, kterou vás ráda také naučím. Tato strategie vám ušetří stovky hodin a tisíce korun, které byste ztratili blouděním špatným směrem ve vaší kariéře, podnikání či životě. Díky této strategii získáte STRUKTURU, JASNOST, PODPORU A SEBEJISTOTU v tom, jak budovat vaši osobní značku udržitelně a dlouhodobě.“

JAK POKRAČOVAT S BUDOVÁNÍM SVÉ OSOBNÍ ZNAČKY? MÉ SLUŽBY:

OSOBNÍ BRANDING PRO KARIÉRNÍ RŮST

Pracujete ve firmě, ve které chcete pokračovat a růst? Přejete si kvalitnější pracovní život, lepší pozici a více peněz?
Čtěte dál

OSOBNÍ BRANDING PRO KARIÉRNÍ TRANZICI

Máte před sebou významnou pracovní změnu? Byli jste propuštěni, nebo se chystáte dobrovolně odejít a změnit nejen firmu, ale celý směr vaší kariéry?
Čtěte dál

OSOBNÍ BRANDING PRO ÚSPĚCH V PODNIKÁNÍ

Baví vás podnikání a chcete uspět pod svým vlastním jménem? Chcete více zákazníků za lepší peníze, to vše radostně a s lehkostí?
Čtěte dál

OSOBNÍ BRANDING PRO ŽENY VE VEDENÍ

Jste žena, která chce od své kariéry a života víc? Byla jste čerstvě povýšena a chcete tuto příležitost maximálně využít ku dobru všech kolem sebe? Nebo máte pocit, že váš hlas není dostatečně slyšet a chcete to změnit?
Čtěte dál

ŠKOLENÍ PRO FIRMY NA TÉMA BUDOVÁNÍ OSOBNÍ ZNAČKY LIDÍ

Firmám nabízím přednášky a komplexní rozvojové programy na téma budování osobních značek a posílení komunikačních dovedností zaměstnanců. Moje individuální a skupinové programy jsou ideální pro vaše vedení, různé kategorie diverzity (ženy, mladé lidi, menšiny, lidi 55+) nebo pro týmy, které se chtějí profilovat a být ve vaší firmě více slyšet.
Čtěte dál

CO JEŠTĚ MŮŽETE UDĚLAT K POSÍLENÍ SVÉ OSOBNÍ ZNAČKY?

TEST:

Vyzkoušejte si ZCELA ZDARMA, jak je na tom vaše osobní značka v tomto okamžiku. Test zahrnuje 250 jednoduchých otázek a bude vyžadovat přibližně 15 minut vašeho času.
Čtěte dál

KALENDÁŘ:

Přidejte se k jednomu z nadcházejících virtuálních workshopů, abyste se seznámili s mojí prací a naučili se něco nového.
Čtěte dál

PŘEČTĚTE SI MŮJ BLOG:

Podívejte se na nejnovější články pro inspiraci a rozvoj v budování vaší osobní značky.
Čtěte dál

NEWSLETTER:

Dostávejte mé novinky pravidelně na e-mail, aby vám neuniklo nic nového z toho, co chystám pro svoji komunitu.
Přihlásit se k odběru

V jakých médiích můžete najít moje odborné příspěvky

Blog

Čtyři věci, bez kterých byste neměli opustit stávající zaměstnání, pokud uvažujete o kariérní změně

30/10/2019
Uvažujete, že ještě před koncem roku chcete dát výpověď v práci a začít nový život, ať už formou delší dovolené, nového zaměstnání či třeba spuštěním vlastního…

Nikdo není zvědavý na naše řešení, aneb co mě naučil kurz krizové intervence o lidech i o mně samotné

18/04/2019
Když se mi před osmi lety během simulace jedné situace v krizové komunikaci zhroutil klient, vysoce postavený manažer v mezinárodní společnosti, a začal plakat, zůstala jsem…

Proč dnes ve firmách potřebujeme víc osobních značek?

21/11/2018
Když jsem začala na jaře 2018 rešerši pro svoji novou knihu Vy jako značka – Osobní branding pro kariérní růst, fascinovalo mě, jak moc je…
Všechny články
„Zajímají vás také moje další lektorské aktivity v oblasti rozvoje emoční inteligence a remote/hybridního leadershipu? Podívejte se na stránky mé společnosti MEDIA EDUCATION CEE, kde najdete kompletní přehled aktivit a služeb pro klienty.“

POSLEDNÍ KROK:

Napište mi, co máte na srdci. Ráda vám odpovím. Poté se můžeme společně podívat na to, co se děje ve vaší kariéře či podnikání a najít ideální postup, jak můžete uspět díky silnější a vědomější osobní komunikaci. Těším se na vás.
Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.
close