Cristina Muntean

Strategická komunikace. Emoční inteligence. Leadership.

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům komunikovat lépe, pochopit sebe i své lidi, vést spokojené a produktivní týmy a budovat udržitelné společnosti.

Co dělám?

STRATEGICKÁ KOMUNIKACE

Podporuji lidi i firmy, aby komunikovali lépe a díky tomu rozvinuli zdravé vztahy v práci, v podnikání i v osobním životě.
Čtěte dál

EMOČNÍ INTELIGENCE

Pomáhám lídrům rozvinout své sebeuvědomění a soucit sama se sebou, s lidmi i se světem kolem sebe, k dobru nás všech.
Čtěte dál

LEADERSHIP

Proměňuji manažery na lídry formou školení, facilitace a sdílení příběhů, zkušeností a inspirace z vlastní praxe i od těch nejlepších.
Čtěte dál

MOJE SLUŽBY

JEDNOTLIVCI

Chcete se rozvíjet? Nabízím vám poradenství, mentoring, koučink i trénink strategických dovedností, které mohou zachránit a posílit vaši kariéru a podnikání.
Čtěte dál

TÝMY

Máte tým, na kterém vám záleží? Umím nastavit rozvojové programy pro týmy pracující v kanceláři, na dálku nebo v hybridním režimu vedoucí k prohlubování lidských vztahů, zlepšení komunikace a zvýšení individuální a týmové produktivity.
Čtěte dál

ORGANIZACE

Pro celou vaši firmu dokáži poskytovat poradenství s nastavením vaší strategie integrované komunikace i s tvorbou rozvojových programů pro lidi napříč celé organizace vedoucí k aktualizaci dovedností lidí a k rychlejšímu a pohodlnějšímu naplnění vašich firemních záměrů.
Čtěte dál

Moje kniha Vy jako značka - Osobní branding pro kariérní růst

Jsem také autorkou knihy Vy jako značka – Osobní branding pro kariérní růst, první knihy o komunikaci a budování osobní značky, která je psaná v češtině nerodilým mluvčím. Knihu si můžete pořídit v každém větším knihkupectví či na webu nakladatelství Grada.
Objednat knihu v nakladatelství Grada

Moje video akademie

V mé video akademii CRISTINAMUNTEAN.TV naleznete online kurzy, krátká praktická videa a inspirující rozhovory s těmi nejlepšími odborníky, manažery a podnikateli. Cílem této platformy je vám pomoct růst v oblasti strategických komunikačních dovedností, budování osobní značky, emoční inteligence a leadershipu.
Podívejte se na CRISTINAMUNTEAN.TV

Nejnovější krátká videa, která si můžete pustit zcela zdarma na CRISTINAMUNTEAN.TV

E-kniha zdarma: Co novináři (ne)chtějí slyšet

Ptali jste se někdy, o čem přemýšlí novináři, co je baví a co naopak nesnáší, když jim provedou „zdroje“ a další PR zástupci firem?

Tuto e-knihu jsem napsala pár let po svém odchodu z médií. Popisuji v ni zkušenosti, které jsem nabrala za 12 let mediální praxe v Rumunsku, ve Francii i v České republice, kde jsem pracovala hlavně v ekonomickém časopisu Czech Business Weekly. V CBW jsem vyrostla od externí spolupracovnice redakce do reportérky, redaktorky specializované na finanční trhy, šéf-reportérky a posléze zástupkyně šéf-redaktora. V této e-knize vás naučím vše, co bych si bývala přála, abyste uměli, kdybyste mi přišli před několika lety na rozhovor.

Chcete pochopit, jak přemýšlí novinář? Chcete se dozvědět, podle čeho si vybírají novináři zprávy a kdo je zodpovědný za finální podobu mediálních výstupů? Hlavně – chcete porozumět tomu, co vám pomůže rozvinout své vztahy s novináři, abyste mohli posílit svoji mediální viditelnost?

Pak je tato e-kniha právě pro vás. Příjemné čtení a těším se na vaši zpětnou vazbu!
Po vyplnění formuláře vám zašleme na uvedenou e-mailovou adresu e-knihu ke stažení.

Kdy a kde se můžeme potkat?

< 2020 >
Červenec
«
»
Po
Út
St
Čt
So
Ne
Červen
Červen
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 • VIRTUÁLNÍ WORKSHOP S CRISTINOU MUNTEAN: Osobní produktivita a odolnost při práci z domova
  13:16
  29/07/2020-30/07/2020

  Také cítíte, že práce z domova je někdy meč s ostrými hranami? Na jednu stranu nemusíme nikam spěchat, šetříme čas a peníze a pracovní režim můžeme kombinovat s potřebami rodiny. Na druhou stranu se může stát, že se začneme cítit odpojení a vyloučení a mohou nám chybět informace a lidský kontakt. Jak tedy zvládnout režim práce z domova, který jsme si tentokrát nevybrali, ale ve kterém se potřebujeme všichni naučit produktivně fungovat?

  Na tomto dvouhodinovém virtuálním workshopu s Cristinou Muntean se naučíte:

  • Základy technické a osobní infrastruktury, které vám umožní pracovat z domova v klidu;
  • Vyzkoušené rady, tipy a triky, jak ráno nastartovat svoje tělo a mysl pro práci;
  • Jak pracovat s emocemi, když se něco pokazí (nefunguje vám počítač, vletí vám do pokoje dítě nebo pes, uprostřed důležité porady vám zvoní kurýr);
  • Jak ovládat svoji náladu v průběhu dne, abyste byli produktivní celý den;
  • Proč a s kým je důležité vést klíčové hovory, abyste se mohli soustředit na práci;
  • Jak posílit svoji tělesnou, emoční a mentální odolnost, abyste mohli dosáhnout toho, co je pro vás skutečně důležité.

  Cristina Muntean školí takzvaný Remote Leadership neboli Umění práce na dálku a vedení lidí pracujících na dálku a z domova už čtyři roky. Sama pracuje z domova osm let. V současné době je členkou vedení Mezinárodní asociace systemických konstelací (ISCA), která má víc než 400 členů po celém světě a která je vedená zcela vzdáleně. Proto vše, co s vámi sdílí, má ověřené praxí.

  Na rozdíl od běžných webinářů, na které se přihlásíte a poté jen posloucháte, jsou Cristininy virtuální workshopy vysoce interaktivní. V průběhu workshopu můžete pokládat své osobní dotazy přímo Cristině live nebo přes chat, budete pracovat v menších skupinách i s ostatními účastníky. Počítejte tedy s tím, že budete proaktivní po celou dobu trvání virtuálního workshopu. Proto je doporučeno mít zapnutou kameru hned od začátku. Výsledkem je bližší kontakt se skupinou účastníků, osobní přístup lektorky a velká dávka inspirace nejen od Cristiny, ale také od ostatních účastníků.


  Na konci workshopu obdržíte prezentaci v PDF, video a audio nahrávku workshopu a také certifikát o úspěšném absolvování tohoto virtuálního workshopu.

30
31
Srpen
Srpen

Blog

Čtyři věci, bez kterých byste neměli opustit stávající zaměstnání, pokud uvažujete o kariérní změně

30/10/2019
Uvažujete, že ještě před koncem roku chcete dát výpověď v práci a začít nový život, ať už formou delší dovolené, nového zaměstnání či třeba spuštěním vlastního…

Nikdo není zvědavý na naše řešení, aneb co mě naučil kurz krizové intervence o lidech i o mně samotné

18/04/2019
Když se mi před osmi lety během simulace jedné situace v krizové komunikaci zhroutil klient, vysoce postavený manažer v mezinárodní společnosti, a začal plakat, zůstala jsem…

Proč dnes ve firmách potřebujeme víc osobních značek?

21/11/2018
Když jsem začala na jaře 2018 rešerši pro svoji novou knihu Vy jako značka – Osobní branding pro kariérní růst, fascinovalo mě, jak moc je…
Všechny články

V jakých médiích můžete najít moje odborné příspěvky

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.

Přihlaste se k odběru článků

Chcete se dozvědět jako první o mých novinkách, slevách a dalších zajímavých nabídkách? Přihlaste se do mého newsletteru.
Vyskytla se chyba. Zkuste to prosím později.
Děkuji Vám, byli jste přidáni do newsletteru.
play-circle