WEBINÁŘ ZDARMA S CRISTINOU MUNTEAN

JAK ZVÝŠIT HODNOTU SVÉHO JMÉNA NA TRHU (NEJEN) V LETOŠNÍM ROCE

Největším strašákem lidí a firem v letošním roce bude vysoká inflace. Díky tomu hrozí, že pokud se nám nezvýší příjmy alespoň o úroveň inflace, v realitě zchudneme. Nemusí tomu tak však být; stačí pár promyšlených kroků a v letošním roce můžete nad inflací nejen vyhrát, ale také celkově zvýšit kvalitu vašeho pracovního i osobního života.

Jak na to? Přihlaste se k hodinovému webináři, který zdarma proběhne ve středu 19. ledna večer od 18.00 hodin. V rámci něj probereme vše, co můžete letos udělat, abyste zvýšili hodnotu svého jména, osobní značky i práce na trhu. Společně se podíváme na to, jak zjistit svoji reálnou hodnotu na trhu, jak zhodnotit své kompetence, jak přesvědčit svého šéfa, kolegy a klienty, že děláte skvělou práci, i když pracujete na dálku, a jak celkově proměnit letošní situaci na trhu na fantastickou příležitostí pro váš kariérní a osobní růst.

Webinář proběhne na platformě Zoom. Doporučuji vám se přihlásit přes počítač, abyste měli klid na psaní poznámek a na interakce v chatu. Udělám vše proto, abych v průběhu webináře odpověděla na co nejvíce vašich dotazů. Webinář proběhne v češtině v audio a chat režimu, bez kamery pro účastníky, a bude nahráván. Nahrávku si pak můžete pustit znovu ve video a audio podobě přímo v mé video akademii CRISTINAMUNTEAN.TV v české sekci.

TENTO WEBINÁŘ POSKYTUJI ZDARMA PRO ČLENY MÉ KOMUNITY. POKUD ZNÁTE NĚKOHO, KOMU BY SE MOHL WEBINÁŘ TAKÉ HODIT, PAK TĚMTO OSOBÁM PROSÍM PŘEPOŠLETE ODKAZ, ABY NEPŘIŠLI O CENNÉ KNOW-HOW. DĚKUJI ZA PŘÍZEŇ A TĚŠÍM SE NA VÁS VE STŘEDU 19. LEDNA OD 18.00.  

PŘIHLASTE MĚ NA WEBINÁŘ
Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.