WEBINÁŘ ZDARMA S CRISTINOU MUNTEAN

JAK SE S LÁSKOU ROZLOUČIT S CÍLOVOU SKUPINOU, NA KTERÉ VÁM ZÁLEŽÍ

Jedním z nejdůležitějších kroků v podnikání, především když nabízíte služby, je rozhodnutí soustředit se jen na jednu konkrétní a úzkou cílovou skupinu, kterou pak můžete opečovávat kvalitně a důstojně po zbytek vašeho života. 

Co se ale stane, pokud jste dosud měli více cílových skupin? Jakým způsobem se můžeme rozloučit s láskou a grácií s lidmi, se kterými jsme v minulosti spolupracovali, ale pro které už nebudeme mít v budoucnu kapacitu a prostor? 

Zvu Vás na velice osobní webinář, ve kterém Vám prozradím nejen, jak postupovat, když jdete do takzvaného „deep niching“ neboli do hlubokého zaměření se na jednu cílovou skupinu, ale i to, co se v současné době děje v mém podnikání, a co to znamená pro naši komunikaci v budoucnu. 

Můj třetí letošní webinář proběhne ve středu 16. března od 18:00 do 19:00 na platformě Zoom a je zcela zdarma. Na webinář Vám doporučuji přihlásit se přes počítač, abyste měli klid na psaní poznámek a na interakce v chatu. Udělám vše pro to, abych v průběhu webináře odpověděla na všechny Vaše dotazy. 

Webinář proběhne v češtině v audio a chat režimu, bez kamery pro účastníky, a bude nahráván. 

TENTO WEBINÁŘ POSKYTUJI ZDARMA PRO ČLENY MÉ ČESKÉ ONLINE KOMUNITY. DĚKUJI ZA PŘÍZEŇ A TĚŠÍM SE NA VÁS VE STŘEDU 16. BŘEZNA OD 18:00.  

PŘIHLASTE SE NA WEBINÁŘ
Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.