WEBINÁŘ ZDARMA S CRISTINOU MUNTEAN

DŮVĚRYHODNOST – ZÁKLAD HODNOTY NAŠÍ OSOBNÍ ZNAČKY

Řeknu vám tajemství, které pořád ještě spousta lidí nepochopila: nejcennější aktivum, které v kariéře, práci a podnikání máme, je naše jméno. Pokud o nás lidé vědí a věří, že jsme schopni dodávat jim kvalitu, pak nám budou nabízet čím dál tím víc nových a příznivých příležitostí. Díky tomu můžeme pracovat a podnikat s větší lehkostí, zvýšit své ceny a žít kvalitnější život. 

Jak je ale možné, že na to pořád zapomínáme? Jak to, že zapomínáme na vztahy? A jak to, že se ve vztazích, ve kterých jsme, zapomínáme ptát, jestli jsme pro druhé pořád čitelní a spolehliví? Jak to, že si neustále dovolujeme maličkosti typu nedochvilnosti, výpadky v komunikaci či toxických komentářů na sociálních sítích, a pak se divíme, že nám lidé přestávají důvěřovat?  

Pojďme se tedy bavit o důvěře. Letošní rok, ve kterém se snad posuneme z pandemické do epidemické fáze covidu, je nejlepší na revitalizaci vztahů. Co vše můžete udělat pro to, abyste občerstvili vztahy s lidmi, kteří jsou důležití pro vaši kariéru a byznys, abyste prohloubili jejich důvěru ve vás a abyste díky tomu mohli pracovat a podnikat s větší radostí, lehkostí a úspěchem?    

Můj únorový webinář proběhne ve středu 16. února od 18:00 do 19:00 hodin na platformě Zoom a je zcela zdarma. 

Webinář proběhne na platformě Zoom. Doporučuji vám se přihlásit přes počítač, abyste měli klid na psaní poznámek a na interakce v chatu. Udělám vše proto, abych v průběhu webináře odpověděla na co nejvíce vašich dotazů. Webinář proběhne v češtině v audio a chat režimu, bez kamery pro účastníky, a bude nahráván. Nahrávku si pak můžete pustit znovu ve video a audio podobě přímo v mé video akademii CRISTINAMUNTEAN.TV v české sekci. 

TENTO WEBINÁŘ POSKYTUJI ZDARMA PRO ČLENY MÉ KOMUNITY. POKUD ZNÁTE NĚKOHO, KOMU BY SE MOHL WEBINÁŘ TAKÉ HODIT, PAK TĚMTO OSOBÁM PROSÍM PŘEPOŠLETE ODKAZ, ABY NEPŘIŠLI O CENNÉ KNOW-HOW.  DĚKUJI ZA PŘÍZEŇ A TĚŠÍM SE NA VÁS VE STŘEDU 16. ÚNORA OD 18:00. 

PŘIHLASTE MĚ NA WEBINÁŘ
Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.