WEBINÁŘ ZDARMA S CRISTINOU MUNTEAN

RESPEKT V PRÁCI:
KLÍČ K VAŠEMU KARIÉRNÍMU ÚSPĚCHU

Měli jste někdy pocit, že si s vámi lidé dělají, co chtějí? Stává se vám běžně, že vám lidé skočí do řeči a nenechají vás domluvit? Cítíte se někdy, jako kdybyste byli neviditelní a nepodstatní v práci – jako kdyby vaše práce nebyla k ničemu a vaše kariéra nikam nevedla?

Všichni jsme zažili takové pocity v určitém okamžiku ve svém pracovním životě. Navíc, ve virtuálním prostředí, ve kterém pracovala většina z nás skoro rok a půl, se takové pocity stávají běžnými.

To je přesně důvod, proč jsem dala dohromady tento speciální webinář pro lidi, kteří se potřebují více zviditelnit v práci. Zvu vás tedy, abyste se k nám přidali v pátek, 28. května, od 13.00 do 14.30 na 90 minut povídání o vaší osobní komunikaci a o budování vašeho respektovaného jména v práci. V průběhu tohoto virtuálního workshopu vás chci naučit jednoduchou strategii, jak přemýšlet o své osobní komunikaci a jak zvýšit svoji viditelnost a důvěryhodnost v práci, i když třeba pracujete na dálku nebo v hybridním modelu. 

Virtuální workshop proběhne na platformě Zoom. Buďte prosím dochvilní – budeme začínat přesně v 13.00. Webinář bude nahráván a nahrávky budou dostupné jen pro přihlášené účastníky.

TO NEJLEPŠÍ NA KONEC: PROTOŽE JSTE SOUČÁSTÍ MÉ KOMUNITY, TENTO VIRTUÁLNÍ WORKSHOP JE PRO VÁS ZCELA ZDARMA. TAK SE NEVÁHEJTE PŘIHLÁSIT.

PŘIHLASTE SE NA WEBINÁŘ

CZ VW FORM (#12)
Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.