ZPĚTNÁ VAZBA

Zpětná vazba je klíčovou manažerskou dovedností i darem, díky kterému můžeme růst v práci i v soukromém životě. Ovšem zpětná vazba funguje jako dar pouze tehdy, pokud ji umíme podat – a dostávat - citlivě, konstruktivně a včas.

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

V oblasti zpětné vazby nabízím individuální a skupinový trénink, koučink a mentoring.

Společně rozvíjíme:

  • Pochopení emočních potřeb lidí před hodnocením / během náročných situací (selhání, krach projektů, strach z propouštění apod.)
  • Práce s vlastními emocemi i s emocemi druhých
  • Umění podat zpětnou vazbu citlivě, fakticky, konstruktivně a včas
  • Umění požádat své podřízené, kolegy a šéfy o zpětnou vazbu i mimo roční hodnocení
  • Jak zavést zpětnou vazbu do týmu i do firmy jako klíčovou hodnotu a rozvojový mechanismus lidí.

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Trénink, koučink a mentoring práce se zpětnou vazbou 90 min 5000 Kč
Týmové školení – Zpětná vazba 8 h / 1 den 35000 Kč
Týmové školení – Zpětná vazba 16 h / 2 dny 65000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.