ZÁKLADY EMOČNÍ INTELIGENCE

Emoční inteligence je odpovědná až za 80% našeho úspěchu v práci i v životě. Můžeme být skvělými odborníky – pokud ale s námi nikdo nechce spolupracovat, náš lidský potenciál zůstává nenaplněný. Jak ale rozpoznat své emoce a emoce ostatních lidí a pracovat s nimi? Proč máme emoce, co nám říkají a jak je využít k zvýšení kvality svého života a efektivity práce s jinými lidmi?

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

V oblasti emoční inteligence nabízím faktická, informativní a zároveň silně prožitková školení, která pomáhají lidem pochopit sebe i druhé z pohledu emočního nastavení. Díky tomu se prohlubují vztahy, roste pohodlí a efektivita spolupráce v týmech a sníží se pravděpodobnost neřešitelných konfliktů a fluktuace pracovníků.

TOTO ŠKOLENÍ J IDEÁLNÍ PRO TÝMY, KTERÉ:

  • jsou na začátku spolupráce
  • prožívají z nějakého důvodu náročné období (prudké změny, implementace nových pracovních postupů, stěhování do nových prostor apod.)
  • prožívají déle trvající konflikty
  • chtějí více komunikovat se zbytkem organizace
  • chtějí si více porozumět, aby se zvýšila kvalita spolupráce
  • pracují primárně vzdáleně (remote neboli virtuální týmy).

IDEÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 6 - 24

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Školení – Základy emoční inteligence 4 h / půl dne 18000 Kč
Školení – Základy emoční inteligence 8 h / 1 den 30000 Kč
Školení – Základy emoční inteligence 16 h / 2 dny 50000 Kč
Školení – Základy emoční inteligence 20 h / víkend 65000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.

Přihlaste se k odběru článků

Chcete se dozvědět jako první o mých novinkách, slevách a dalších zajímavých nabídkách? Přihlaste se do mého newsletteru.
Vyskytla se chyba. Zkuste to prosím později.
Děkuji Vám, byli jste přidáni do newsletteru.