TYPIZAČNÍ ROZHOVOR S ENNEAGRAMEM

Chcete se dozvědět, jaká je vaše strategie osobnosti s enneagramem? Narazili jste třeba na knihu o enneagramu, ale nevíte, která strategie je vaše? Nebo za sebou máte online enneagramový test, ale přesto pro vás nebyly jeho výsledky úplně vypovídající?

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

 Objednejte si profesionální enneagramový rozhovor s Cristinou Muntean, mezinárodně certifikovanou lektorkou Enneagram Worldwide.

Jak probíhá typizační rozhovor?

Typizační rozhovor trvá kolem 90 minut. V průběhu rozhovoru dostanete otázky podle devíti enneagramových struktur. Dotazy jsou zaměřené na to, co vás v životě motivuje, baví, jak reagujete na určitá témata či životní situace apod. Je možné, že dostanete také tak zvané rozlišovací otázky, jejichž účelem je hlubší vyjasnění vaší struktury osobnosti. Na konec rozhovoru dostanete komplexní zpětnou vazbu, návrh struktury osobnosti a vysvětlení mechanismů jejího fungování a další možnosti osobního rozvoje s enneagramem.

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Typizační rozhovor s enneagramem 90min 2500 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.