SYSTEMICKÝ LEADERSHIP

Když vnímáme firmu jako živoucí systém, který nás přesahuje a který je aktivně zapojený na další živoucí systémy (klienti, dodavatelé, rodiny zaměstnanců, regulátoři, média, celá společnost), uvědomujeme si, že od vedení firmy potřebujeme mnohem více než jen tvorbu čistého zisku.

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

V oblasti systemického leadershipu podporuji vedoucí firem, – manažery i podnikatele – aby uměli rozvinout svoji systemickou inteligenci, pochopit vlastní roli v systému firmy, vidět a pochopit skryté vazby ve firmě, odstranit skutečné příčiny překážek a nacházet nadhled, inspiraci a více zdrojů pro sebe, své zaměstnance i pro celý ekosystém firmy.

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Školení: Systemická inteligence ve vedení firmy 8 h / 1 den 40000 Kč
Školení: Systemická inteligence ve vedení rodinné firmy 8 h / 1 den 40000 Kč
Školení pro vedení firmy: Systemický leadership 8 h / 1 den 40000 Kč
Systemický koučink a mentoring pro vedení firmy 90 min 5000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

[contact-form-7 id="155" title="Kontaktní Formulář - Services" html_class="conversion-form conversion-form-organizace"]

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.