SYSTEMICKÝ KOUČINK

Na rozdíl od systemických konstelací, systemický koučink může, ale nemusí, využít stavbu systému klienta (firmu, rodinu) pro rozvoj vnímání vazeb a skrytých systemických dynamik.

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

Formou cílených otázek zaměřených na odhalení systemických vazeb je klient podporovaný, aby si uvědomil, v jakém systému se pohybuje, zda neprožívá přesahy jednoho systému do druhého, co ho skutečně tíží a co by ho podporovalo v dalším rozvoji.

V oblasti systemického koučinku oslovujeme   klienty s tématy

  • Vlastní role a místo ve firmě
  • Schopnost vést (sebe, tým či firmu)
  • Vztahy a vazby na pracovišti – konflikt, komunikace a vzájemná podpora
  • Kontrola, umění delegovat a schopnost důvěřovat lidem
  • Vztah k penězům – odměňování a hodnota vlastní práce
  • Vztah k vlastnímu tělu – syndrom vyhoření
  • Pracovní vztahy v rodinné firmě – jak oddělit rodinnou i firemní dynamiku za účelem udržitelné spolupráce
  • Rozhodování – další krok ve firmě i v kariéře.

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Systemický koučink: 60 min 5000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.