SYSTEMICKÉ KONSTELACE NA MÍRU

Systemické konstelace jsou již etablovanou metodou osobního rozvoje lidí. Formou vnímání sebe jako součásti větších systémů (rodina, firma, společnost) dochází k rozšíření úhlů pohledu, rozvoji empatie, pochopení větších souvislostí a k nacházení vlastních zdrojů podpory při rozhodování a spolupráci s lidmi.

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

V oblasti facilitace systemických konstelací na míru pro jednotlivce nabízím především konstelace zaměřené na firemní i pracovní témata:

  • Vlastní role a místo ve firmě
  • Schopnost vést (sebe, tým či firmu)
  • Vztahy a vazby na pracovišti – konflikt, komunikace a vzájemná podpora
  • Kontrola, umění delegovat a schopnost důvěřovat lidem
  • Vztah k penězům – odměňování a hodnota vlastní práce
  • Vztah k vlastnímu tělu – syndrom vyhoření
  • Pracovní vztahy v rodinné firmě – jak oddělit rodinnou i firemní dynamiku za účelem udržitelné spolupráce
  • Rozhodování – další krok ve firmě i v kariéře.

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Facilitace systemické konstelace na míru: 120 min 5000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.