SYSTEMICKÁ DIAGNOSTIKA

Vedete firmu a nevíte, jak dál? Cítíte se v podnikání osamělí? Odchází vám klíčoví lidé, nebo se vám ve firmě opakují situace, se kterými si nevíte rady? Jste rodinná firma a potřebujete si zabezpečit nástupnictví, ale nevíte, jak na to?

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

Systemická diagnostika je metoda, která vám pomůže odhalit skryté příčiny problémů ve firemním systému. Pokud se díváme na firmu jako na živoucí systém, který převyšuje a přesahuje každého jednotlivce, změní se nám i pohled na způsob vedení firmy i na řešení firemních výzev.

Podívat se na potřeby firmy můžeme v rámci společného workshopu s klíčovými lidmi ve firmě (lidé, kteří rozhodují o chodu firmy, či kteří jsou klíčoví pro chod firmy) a následně lze analyzovat informace z workshopu.

V rámci workshopu systemické diagnostiky se můžeme společně podívat na:

  • Motivaci vaší firmy existovat a její aktuální vztahy se zákazníky
  • Vedoucí principy ve firmě. Vize, mise a hodnoty firmy ze systemického hlediska
  • Potřeby firmy i potřeby vedení firmy
  • Systém odměňování a jeho férovosti
  • Nadměrnou fluktuaci zaměstnanců, případně neochotu přilákat do firmy nové zaměstnance
  • Komunikace firmy interně i externě
  • Opakující se situace ve firmě, firemní traumata atd

Výstupem je analýza systemických dynamik ve vaší firmě a přehled návrhů i kroků, které by mohly vést ke zlepšení situace a uvolnění napětí ve vaší firmě.

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Workshop – Systemická diagnostika 5 h / půl dne 25000 Kč
Workshop – Systemická diagnostika 8 h / 1 den 45000 Kč
Analýza – Systemická diagnostika firmy 15000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

[contact-form-7 id="155" title="Kontaktní Formulář - Services" html_class="conversion-form conversion-form-organizace"]

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.