DEVĚT TVÁŘÍ LEADERSHIPU. LEADERSHIP S ENNEAGRAMEM

Vést lidi je jeden z nejnáročnějších úkolů, který se od nás v byznysu i ve firmách očekává. Modely vedení lidí se za poslední léta proměnily k nepoznání – od přímého, autoritativního vedení k inkluzívním, demokratickým i koučovacím stylům, dnes si může každý najít svůj styl leadershipu a rozvinout své talenty v oblasti vedení lidí, jejich ovlivňování a zapojování do práce.

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

K uvědomění si svého stylu vedení, talentů a zároveň slabých stránek v oblasti leadershipu se  enneagram nabízí jako mimořádně silný nástroj sebeuvědomění, sebeřízení a rozvoje kompetence lídrů.

Pro vedení firem – vrcholový management, board minus 1 a talentované budoucí lídry nabízím vysoce efektivní školení leadershipu s enneagramem a rozvoje vedoucích týmů v oblasti rozšíření individuálních stylů vedení lidí.

Společně řešíme:

  • Styly leadershipu podle profilů osobnosti s enneagramem
  • Silné a slabé stránky každého stylu vedení
  • Možné třecí plochy s jinými typy osobností, řešení konfliktu v týmu vedení firmy
  • Individuální hodnocení silných i slabých stránek a emoční zralostí lídrů
  • Rozvoj silných stránek i jiných stylů vedení lidí – koučink a mentoring lídrů.

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Workshop: Styly leadershipu s enneagramem 16 h / 2 dny 65000 Kč
Individuální hodnocení lídrů 1 profil 7500 Kč
Diagnostika – Dynamika týmu vedení 1 analýza 15000 Kč
Koučink a mentoring lídrů s enneagramem 60 min 5000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Reference

Weston Stacey

Cristina is a long-time essential member of the American Chamber of Commerce in the Czech Republic. She is one of those people any volunteer organization needs: enthusiastic, energetic and full of the type of leadership community's need to be successful. She served as chair of the marketing committee, and as one of the principal agents who helped drive the transformation of our business community into a more competitive international force. She is always ready to support, and always ready to work hard to make good things happen.

~ Weston Stacey - Generální ředitel, Americká obchodní komora v České republice (AmCham)

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.