PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI

Chcete, aby se vám už nikdy nepotily ruce, když máte před sebou prezentaci? Přejete si, aby každá prezentace byla pro vás příležitostí k radosti z předávání zkušeností i moudrosti světu?

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

Rozvoj prezentačních dovedností lidí je mým oblíbeným tématem. Bez umění prezentace svých myšlenek se v kariéře nebo v byznysu moc daleko nedostaneme. Proto považuji prezentační dovednosti za schopnost zvládat veškeré druhy prezentace klidně, rozhodně a s grácií navzdory okolnostem. Pro mě jsou prezentační dovednosti uměním komunikovat, zapojovat lidi jak mentálně, tak emocionálně a předávat své myšlenky způsobem, který informuje, motivuje a inspiruje kohokoliv, kdo poslouchá.

V oblasti prezentačních dovedností nabízím individuální a skupinové tréninky, koučink a mentoring.

Společně rozvíjíme:

  • Pochopení typů prezentací, druhů publika a emočních potřeb posluchačů
  • Umění vyprávět příběhy za účelem emočního zapojení publika
  • Přípravu na prezentaci
  • Práci s emocemi, vzhledem, řečí těla i hlasem během prezentací
  • Tvorbu jasných, stručných a srozumitelných sdělení
  • Práci s náročnými otázkami posluchačů
  • Využití prezentací za účelem posílení své osobní značky.

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Hodnocení aktuálního stavu 30 min 1000 Kč
Individuální trénink prezentačních dovedností 90 min 5000 Kč
Koučink a mentoring prezentačních dovedností 90 min 5000 Kč
Týmový trénink Prezentační dovednosti 8 h / 1 den 35000 Kč
Týmový trénink Prezentační dovednosti 16 h / 2 dny 65000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.