OSOBNÍ BRANDING

Chcete, aby vaše jméno jako magnet přitahovalo příznivé příležitosti pro vaši kariéru, byznys i život? Chcete, abyste se už nikdy nemuseli bát o práci, protože vás lidé znají a důvěřují vám? Pak je na čase, abyste se stali „osobní značkou“.

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

Osobní branding je vědomá komunikační strategie konkrétních lidí, vedená za účelem posílení reputace, tvorby příznivějších příležitostí v kariéře i v byznysu a snížení dopadů krizových situací v práci i v osobním životě.

Na téma osobního brandingu jsem také napsala knihu Vy jako značka – Osobní branding pro kariérní růst.

V oblasti osobního brandingu nabízím manažerům, podnikatelům i dalším klientům poradenství, trénink, koučink a mentoring. Společně řešíme:

  • Hodnocení současného stavu osobní značky ve srovnání s vytouženým stavem
  • Nastavení cílů a strategie osobní komunikace
  • Uvědomění si svých jedinečných kvalit a jejich zakomponování do tvorby autentické osobní značky
  • Rozvoj komunikačních dovedností potřebných k budování i posílení osobní značky (práce s hlasem a  řečí těla, e-mailing, vedení a facilitace porad, prezentační dovednosti, mediální komunikace atd.)
  • Následná podpora při kultivaci a udržování osobní značky.

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Poradenství, koučink a mentoring 90min 5000 Kč
Jednorázová konzultace 120min 7500 Kč
Analýza současného stavu osobní značky (tradiční, digitální i sociální média) 10000 Kč
Osobní workshop: Nastavení strategie osobní značky 4h 12000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Reference

Beatrice Radu

Cristina během našich společných projektů ukázala široké spektrum zkušeností s vedením komunikace. Úzce spolupracovala se členy PR týmu Avonu, aby vytvořila plány a taktiku externí PR/mediálních vztahů v souladu s podporou našich iniciativ a firemních akcí. Podporovala generování kreativních nápadů a konceptů, které přispěly k úspěchu našich společných projektů. Cristina také spravovala a maximalizovala přítomnost firmy na sociálních médiích facilitací diskuzí a poskytováním pravidelně publikovaného obsahu ve vybraných médiích. Ale hlavně: bylo potěšení s ní spolupracovat.

~ Beatrice Radu - General Manager (2011-2012) of Avon Cosmetics Česká republika & Slovensko

Weston Stacey

Cristina is a long-time essential member of the American Chamber of Commerce in the Czech Republic. She is one of those people any volunteer organization needs: enthusiastic, energetic and full of the type of leadership community's need to be successful. She served as chair of the marketing committee, and as one of the principal agents who helped drive the transformation of our business community into a more competitive international force. She is always ready to support, and always ready to work hard to make good things happen.

~ Weston Stacey - Generální ředitel, Americká obchodní komora v České republice (AmCham)

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.