OSOBNÍ BRANDING LÍDRŮ

Firemní značky jsou jen tak silné a autentické, jak silné a autentické jsou příběhy a osobní značky lídrů, kteří firmy zastupují.

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

Pravdivé, silné a inspirující osobní značky lídrů dokážou firmu důstojně zastupovat, přilákat do firmy nové pracovníky a zabránit, aby firmě odešli kvalitní lidé. Manažeři, kteří umí kvalitně komunikovat, jsou inspirací pro své zaměstnance, klienty i pro celý trh. Tak dokážou skuteční lídři proměnit svět kolem sebe.

V oblasti budování osobní značky lídrů nabízím podporu pro vedoucí firem, kteří chtějí kvalitně, vědomě a strategicky řídit propojení svého vlastního jména se jménem své firmy.

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Analýza: Současný stav osobní značky lídrů 1 osoba/report 15000 Kč
Školení: Osobní branding pro leadership 8 h / 1 den 40000 Kč
Školení / facilitace: Propojení firemní značky i osobních značek zástupců firmy 16 h / 2 dny 60000 Kč
Koučink a mentoring vedení firmy v oblasti budování osobní značky v souladu s potřebami firmy v oblasti interní i externí komunikace 90 min 5000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Reference

Ivana Goossen

Je zapotřebí neobvyklého daru, vynikající znalosti mediálního světa a dovednosti kouče, aby někdo dokázal někoho naučit zformulovat zprávu zajímavou pro novináře a působivou pro čtenáře. Cristina Muntean odvádí vynikající práci, když vás učí stát se znalcem médií a přitom stále zůstat sám sebou.

~ Ivana Goossen - General Director EMBA for Europe | Katz Graduate School of Business, University of Pittsburgh in Prague

Libor Witassek

Cristina je profesionální konzultantka PR, která k růstu naší společnosti přispívá měřitelnými výsledky. Vztah našeho týmu s Cristinou je více než jen vztah dodavatele se zákazníkem, je to vztah plný důvěry, podpory, empatie a co je nejdůležitější, plný neuvěřitelného přínosu pozitivní energie našim vůdčím ambicím. Zároveň je tento vztah také o velmi upřímné zpětné vazbě našim chlapským egům. Na Cristinu se můžete vždy spolehnout. Těším se na naši další spolupráci. Díky Cristino!

~ Libor Witassek - Founder. Managing Partner | DC VISION

Helena Lazosová

Cristina je naprostý profesionál ve svém oboru mluvené a psané komunikace a současně svělá osobnost. Cristina mě naučila vytvářet vlastní osobitou komunikaci pro různé příležitosti formální a neformální, která je založená na mé individualitě. Projev proto působí autenticky, diplomaticky a dynamicky. Vždy mi pomohla vybrat úderné hlavní sdelení a na něm vystavět komunikační příběh. Na hodiny s Cristinou, které pro mne byly velkým přínosem, jsem se mohla vždy těšit - i když jsme vždy tvrdě pracovaly, byla to vždy radost a zábava s notnou dávkou humoru. Velmi doporučuji spolupráci s Cristinou.

~ Helena Lazosová - Chief Marketing and Product Development Officer CZ/SK | NN Pojíštovna

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.