MOTIVACE LIDÍ

Schopnost motivovat lidi pracující v našich týmech je klíčová dovednost schopných manažerů. Proto je důležité pochopit, co motivuje každého z nás, co demotivuje a jakým způsobem můžete zasahovat v případě demotivace lidí, abyste znovu nastolili atmosféru nadšení ze společných projektů i práce pro vaši firmu.

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

V oblasti motivace lidí nabízím faktické, informativní a zároveň silně prožitkové školení zaměřené na pochopení i na rozvoj motivace lidí:

 • Emoční potřeby lidí. Základní instinkty a motivace
 • Zázemí, vztahy, sociální status a pocit, že patříme – klíčové nástroje v motivaci lidí
 • Devět úhlů pohledu na motivaci. Motivace lidí s enneagramem
 • Co lidi motivuje, demotivuje a remotivuje v práci

TOTO ŠKOLENÍ JE IDEÁLNÍ PRO:

 • Týmy, které:
  • prožívají z nějakého důvodu náročné období (prudké změny, implementace nových pracovních postupů, stěhování do nových prostor apod.)
  • jsou demotivované, prožívají odchod klíčových lidí
  • pracují primárně vzdáleně (remote týmy)
 • Skupiny manažerů, kteří se chtějí naučit, jak svým lidem porozumět více a jak je motivovat efektivně, citlivě a v souladu s potřebami lidí, manažerů i firmy.

IDEÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 8 - 12

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Školení – Motivace lidí 4 h / půl dne 18000 Kč
Školení – Motivace lidí 8 h / celodenní 30000 Kč
Školení – Motivace lidí 16 h / dvoudenní 50000 Kč
Školení – Motivace lidí 20 h / víkend 65000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

[contact-form-7 id="155" title="Kontaktní Formulář - Services" html_class="conversion-form conversion-form-tymy"]

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.