KONFLIKT A KOMUNIKACE

Pochopit styly komunikace druhých vede k předcházení vyčerpávajících konfliktů, k proměně konfliktu na zdroj vzájemného porozumění i ke zvýšení efektivity spolupráce v týmech.

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

V oblasti konfliktu a komunikace školím a podporuji týmy, které z nějakého důvodu ztratily chuť spolu pracovat. Společně mapujeme původ problémů / konfliktů, pojmenujeme své individuální, týmové i firemní potřeby a hledáme způsoby, jak znovu navázat kvalitní vztahy - jako lidé i jako tým.

Společně řešíme:

  • Systemické pohledy na původ konfliktů v týmu či v organizaci
  • Emoční potřeby lidí během konfliktu
  • Pohled na konflikt s enneagramem: definice konfliktu podle každého typu osobnosti
  • Styly komunikace s enneagramem: jak komunikovat s každým tak, abychom druhé viděli a abychom i my byli skutečně vidět a slyšet
  • Nenásilná komunikace a konflikt jako zdroj osobního i týmového růstu

TOTO ŠKOLENÍ JE IDEÁLNÍ PRO TÝMY, KTERÉ:

  • prožívají z nějakého důvodu náročné období (prudké změny, implementace nových pracovních postupů, stěhování do nových prostor apod.)
  • prožívají déle trvající konflikty
  • chtějí více komunikovat se zbytkem organizace
  • chtějí si více porozumět, aby se zvýšila kvalita spolupráce
  • pracují primárně vzdáleně (remote týmy)

IDEÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 6 - 24

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Školení – Konflikt a komunikace 4 h / půl dne 18000 Kč
Školení – Konflikt a komunikace 8 h / 1 den 30000 Kč
Školení – Konflikt a komunikace 16 h / 2 dny 50000 Kč
Školení – Konflikt a komunikace 20 h / víkend 65000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.

Přihlaste se k odběru článků

Chcete se dozvědět jako první o mých novinkách, slevách a dalších zajímavých nabídkách? Přihlaste se do mého newsletteru.
Vyskytla se chyba. Zkuste to prosím později.
Děkuji Vám, byli jste přidáni do newsletteru.