INKLUZÍVNÍ FIREMNÍ KULTURY

Schopnost firem nastavit firemní kultury, které jsou inkluzívní a respektující jedinečnost každého pracovníka, je dnes reálnou konkurenční výhodou.

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

Nejen, že takové firmy jsou schopné přilákat zaměstnance snáz, a tím pádem utratí méně za nábor, takové firmy jsou především schopné využívat různorodé úhly pohledu svých zaměstnanců, aby naplnily širokou škálu potřeb a očekávání zákazníků a neustále inovovaly své výrobky a služby v souladu s aktuálními potřebami trhu.

V oblasti diverzity a inkluze nebo budování inkluzívních firemních kultur nabízím:

  • Diagnostiku firemní kultury z pohledu diverzity i inkluze
  • Poradenství s otevíráním firemní kultury k inkluzi i diverzitě
  • Rozvoj lidí v oblasti práce s nevědomými předsudky a proměny rozdílností na zdroje inovací

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Workshop: Diagnostika firemní kultury 5 h / půl dne 20000 Kč
Poradenství: Jak nastavit inkluzívní firemní kulturu 1h 3000 Kč
Koučink a mentoring pro zástupce minorit či pro manažery diverzních týmů 90 min 5000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

[contact-form-7 id="155" title="Kontaktní Formulář - Services" html_class="conversion-form conversion-form-organizace"]

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.