EXEKUTIVNÍ KOUČINK

Máte před sebou novou výzvu v práci a nevíte, jak na to? Byli jste povýšeni a cítíte, že klesáte pod tíhou nové role? Potřebujete se rozhodovat a cítíte, že by vám pomohl nadhled, abyste mohli zvažovat všechny dopady svých rozhodnutí?

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

Exekutivní koučink pro podnikatele i manažery podporuje lidi, kteří mají před sebou novou či nečekanou pracovní výzvu. Formou koučinku je doprovázím k tomu, aby vnímali sebe, své potřeby i cíle, vztahy a větší kontext svého působení. Díky tomu klienti dochází k vlastnímu řešení a mohou se rozhodovat lépe a více v souladu se sebou samými.

V oblasti exekutivního koučinku pracuji individuálně, s lídry i s budoucími lídry (manažery hned po povýšení nebo těmi, kteří hledají / čekají povýšení na náročnější pozici, lidmi z programů rozvoje talentů, ženami, zástupci minorit atd.).

Společně určujeme:

  • Současné výzvy a potřeby lidí
  • Postoj ke změnám, emoční potřeby v průběhu změn
  • Nacházení vlastních zdrojů síly a motivace
  • Schopnost rozhodování, fokus a zaměření na cíl
  • Nadhled a vnímání dopadu svých činů na větší celek (tým, firma, rodina apod.).

V oblasti koučinku nabízím také:

  • Koučink s enneagramem: pro lidi, kteří znají svoji strukturu osobnosti s enneagramem
  • Systemický koučink: pro lidi, kteří chtějí zkoumat výzvy z hlediska zapojení svých činů do většího celku (tým, firma, společnost).

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Exekutivní koučink: 60 min 4000 Kč
Exekutivní koučink: 90 min 5000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.