EMPOWERMENT: SVOBODA, DŮVĚRA, ODPOVĚDNOST

V České republice chce pracovat čím dál více lidí z domova. Zatímco ve vyspělých ekonomikách jako Švédsko procento lidí, kteří pracují z jiných lokalit než z kanceláře, je až 27%, v Česku pracovalo v roce 2018 jen 5% lidí z domova. Spousta manažerů se brání, že práce z domova by mohla vést ke snížení výkonu zaměstnanců. Jak tedy kultivovat důvěru manažerů v lidi a zabezpečit, že svoboda lidí přichází ruku v ruce s odpovědností za vlastní práci?

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

Kultivace důvěry v lidi je jedno z nejdůležitějších témat, kterými se ráda zabývám v rámci školení Empowerment: Svoboda, důvěra, odpovědnost.

Společně řešíme:

  • Důvěra jako klíčová hodnota v práci, v týmech i ve firmě
  • Trojúhelník emoční závislosti – přehled rolí Pomahač, Oběť, Vyděrač - a jak spolupracovat s lidmi, kteří se v tomto trojúhelníku pohybují
  • Emoční zralost a proměna trojúhelníku emoční závislosti na nové role – Kouč, Tvůrce, Provokatér
  • Identifikace vlastních zdrojů síly na cestě proměny
  • Jak prožívat a dlouhodobě pěstovat důvěru v lidi a ve svém týmu

TOTO ŠKOLENÍ JE IDEÁLNÍ PRO TÝMY, KTERÉ:

  • jsou na začátku spolupráce
  • prožívají déle trvající konflikty mezi sebou či se zbytkem organizace
  • chtějí si více porozumět, aby se zvýšila kvalita spolupráce
  • pracují primárně vzdáleně (remote týmy)

IDEÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 8 - 12

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Školení – Empowerment 4 h / půl dne 18000 Kč
Školení – Empowerment 8 h / 1 den 30000 Kč
Školení – Empowerment 16 h / 2 dny 50000 Kč
Školení – Empowerment 20 h / víkend 65000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

[contact-form-7 id="155" title="Kontaktní Formulář - Services" html_class="conversion-form conversion-form-tymy"]

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.