EMOČNÍ INTELIGENCE. KOUČINK S ENNEAGRAMEM

Enneagram je nejsilnější a nejefektivnější nástroj rozvoje emoční inteligence a osobnosti lidí, který v současné době na trhu existuje. Jasný, komplexní a dynamický popis struktur osobnosti nabízí lidem možnost vidět a rychle pochopit důvody svého jednání, a tím pádem je adresovat včas a provést u sebe trvalé změny.

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

V oblasti emoční inteligence s enneagramem nabízím:

  • Identifikace struktur osobností s enneagramem
  • Koučink s enneagramem: pochopení, rozvoj a proměnu mentálních a emočních fixací osobností i vlastních obranných mechanismů
  • Rozvoj vztahů. Komunikace a konflikt s enneagramem
  • Rozvoj talentů
  • Vedení lidí s enneagramem.

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Typizační rozhovor s enneagramem: 90 min 2500 Kč
Koučink / mentoring s enneagramem: 90 min 5000 Kč
Balíček Koučink s enneagramem – Vědomí: 6 sezení 27000 Kč
Balíček Koučink s enneagramem - Růst: 12 sezení 48000 Kč
Balíček Koučink s enneagramem - Transformace: 24 sezení 84000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.