AUTENTICKÝ ŽENSKÝ LEADERSHIP

Být v čele firmy, a přesto zůstat sama sebou – tuto výzvu zná každá žena, která chce naplnit svůj lidský potenciál formou vedení společností.

Zjistěte, jak si můžete objednat tuto službu

Přesto, že každoročně je počet absolventek vysokých škol čím dál vyšší a ženy hojně naplní vstupní a odborné pozice ve firmách, nějak se nám pořád nedaří dosáhnout rovnosti i z pohledu počtu žen ve vedení firem. Proč je tomu tak, když svět byznysu potřebuje víc ženských kvalit – péče, ohleduplnost, zaměření na dlouhodobé cíle, soucit a kvalitní komunikace – jako sůl?

To je důvod, proč je pro mě podpora žen ve vedení firem ctí i osobní misí.

Prohlédněte si i můj celofiremní rozvojový program v oblasti podpory žen ve vedení firmy.

Stůl pro 12 NÁVRAT KRÁLOVNY NABIDKA SLUŽEB

Druhy služeb a ceník:

Název Formát/doba trvání Cena (v CZK, bez DPH)
Koučink a mentoring žen ve vedení firem 90 min 5000 Kč
Školení: Nevědomé předsudky a ženy ve vedení firmy 8 h / 1 den 40000 Kč
Školení pro ženy: Návrat královny. Autentický ženský leadership 16 h / 2 dny 60000 Kč

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům stavět funkční týmy a lepší, inkluzivnější společnosti díky strategické, promyšlené a vědomé komunikaci.

Reference

Šárka Rolčíková

S Cristinou mě to vždy velmi baví. Nejenom proto, že náš vztah již dávno přesáhl hranici klient - dodavatel. Nejvíce na spolupráci s ní oceňuji profesionální přístup, připravenost a energii, kterou do svých aktivit vkládá. Jako bonus navrch dokáže pro klientky - ženy dodat i něco, co v našich končinách často chybí. Podporu druhým ženám. Jsem proto velice ráda, že jsem před několika lety nezůstala pouze ohromená její skvělou přednáškou, ale kontaktovala ji a tím započala naši do dnešních dní trvající spolupráci.

~ Šárka Rolčíková - IT Resource Pool Leader | Česká spořitelna

Beatrice Radu

Cristina během našich společných projektů ukázala široké spektrum zkušeností s vedením komunikace. Úzce spolupracovala se členy PR týmu Avonu, aby vytvořila plány a taktiku externí PR/mediálních vztahů v souladu s podporou našich iniciativ a firemních akcí. Podporovala generování kreativních nápadů a konceptů, které přispěly k úspěchu našich společných projektů. Cristina také spravovala a maximalizovala přítomnost firmy na sociálních médiích facilitací diskuzí a poskytováním pravidelně publikovaného obsahu ve vybraných médiích. Ale hlavně: bylo potěšení s ní spolupracovat.

~ Beatrice Radu - General Manager (2011-2012) of Avon Cosmetics Česká republika & Slovensko

Chcete-li vědět, kolik by Vás moje služby podpory Vaší komunikace, poradenství, koučinku a mentoringu stály a jaké jsou Vaše možnosti, vyplňte prosím formulář napravo a já Vám zpracuji cenovou nabídku na míru.

Napište mi, a já Vám zpracuji návrh rozvojového programu a nacenění svých služeb zcela zdarma. Budete tak mít před sebou veškeré informace dřív, než se rozhodnete. Stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a krátkou zprávu v tomto formuláři.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám ozvu do 48h. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Nebudu Vám zasílat reklamní maily bez vašeho souhlasu. Pokud se chcete přihlásit do mého newsletteru o komunikaci, rozvoji a vedení lidí, můžete tak uskutečnit na stránce mého Blogu.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.