OSOBNÍ BRANDING PRO ŽENY VE VEDENÍ

Jste žena, která chce od své kariéry a života víc? Byla jste nově povýšena a chcete tuto příležitost maximálně využit ku dobru všech kolem sebe? Nebo máte pocit, že váš hlas není ve vaší firmě dostatečně slyšet a chcete to změnit?

Pro ženy jako vy nabízím exkluzivní EXEKUTIVNÍ MENTORING A KOUČINK vedený na míru, podle vašich individuálních potřeb.

FORMÁTY SPOLUPRÁCE:

1. STRATEGICKÝ WORKSHOP NA TÉMA BUDOVÁNÍ VAŠÍ OSOBNÍ ZNAČKY.

Tento workshop se vám hodí, jakmile jste se dozvěděla, že před sebou máte významnou kariérní výzvu (byla jste povýšena, dostala jste na starosti nový projekt apod.). Proto chcete rychlé a efektivní řešení, které vám přesně ukáže, jak uchopit novou výzvu z pohledu strategické komunikace. Výstupem tohoto workshopu pro vás je jasná strategie osobní komunikace vzhledem k vaší výzvě a konkrétní seznam akčních kroků za účelem naplněných vašich cílů. Strategický workshop trvá 5 hodin.
CENA: 15 000 Kč
Objednat

2. JEDNOTLIVÉ KONZULTACE.

Tyto konzultace se hodí ženám, které jsou již nějakou delší dobu na cestě budování své osobní značky a mají před sebou konkrétní a významnou výzvu (vystoupení na konferenci, mediální rozhovor, důležitý pohovor za účelem kariérního růstu apod.) či se jinak zasekly v osobní komunikaci (dialog s problematickým stakeholderem – nadřízení, zaměstnanci, zákazník). Jednotlivé konzultace trvají 120 minut.
CENA: 7 500 Kč
Objednat

3. BALÍČEK 6 SEZENÍ.

Tento balíček se vám hodí v okamžiku, kdy před sebou máte velkou výzvu v práci (povýšení, převzetí nového náročného projektu apod.) a potřebujete k tomu rychlé a zároveň komplexní řešení – například se musíte rychle naučit, jak identifikovat své stakeholdery a komunikovat s nimi lépe v novém kontextu. Tento balíček zahrnuje 6 sezení o 90 minutách; sezení mohou být čerpána denně nebo pravidelně (týdně či po dvou týdnech).
CENA: 34 997 Kč
Objednat

4. BALÍČEK 12 SEZENÍ.

Tento balíček je ideální, když si chcete udělat pořádek v hlavě ohledně vašich cílů a směřování v osobní komunikaci. Podíváme se společně na vaši motivaci, překážky v osobní komunikaci, dále na to, co z vás dělá jedinečnou osobní značku, vaše stakeholdery a na ideální kanály, které můžete využívat k efektivní komunikaci s lidmi, na kterých vám záleží. Jako bonus obdržíte volný přístup k mému video kurzu VY JAKO ZNAČKA – STRATEGIE VAŠÍ OSOBNÍ KOMUNIKACE.
CENA: 64 997 Kč
Objednat

5. BALÍČEK 24 SEZENÍ A VÍCE.

Tento balíček se vám hodí, když chcete pravidelně pracovat na sobě, svém rozvoji a budování své osobní značky za podpory špičkové profesionálky. Naše sezení vám dají NADHLED, JASNÝ SMĚR a KLID V DUŠI a šetří vám stovky hodin. Tento čas pak můžete investovat mnohem lépe do budování své kariéry či zabezpečení rovnováhy práce versus soukromý život. Tento balíček se účtuje pravidelně (kvartálně) a jeho finální cena se odvíjí od délky spolupráce. Minimální cena za 90minutové sezení exekutivního mentoringu je 5 000 Kč.
Všechny mé služby probíhají virtuálně, na platformě ZOOM.

Pokud si to budete přát, můžeme naše sezení nahrávat, abyste se k nim mohli později vracet. Nahrávky vám zašlu po každém sezení formou bezpečné platformy a můžete si je uložit ve svém počítači. Nahrávky taktéž uložím u sebe na interním soukromém serveru, po 6 měsících je vymažu z důvodu ochrany vašeho soukromí.
JSTE ZAMĚSTNANEC A CHCETE POSÍLIT SVOJI KOMUNIKACI, ZABEZPEČIT SVOJI POZICI V PRÁCI A ZVÝŠIT SVOJI HODNOTU V PRÁCI? CHCETE VYDĚLÁVAT VÍCE PENĚZ, RŮST NA VYŠŠÍ POZICE ČI VÍCE OVLIVŇOVAT VAŠE INTERNÍ A EXTERNÍ STAKEHOLDERY? PAK MI PROSÍM NAPIŠTE, RÁDA VÁS VYSLECHNU A NAVÁŽI S VÁMI SPOLUPRÁCI:
CZ CTA Form
Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.