OSOBNÍ BRANDING PRO ÚSPĚCH V PODNIKÁNÍ

Baví vás podnikat a chcete uspět pod svým vlastním jménem? Chcete více zákazníků za lepší peníze, a to vše radostně a s lehkostí?

Podnikání je nejlepší a nejrychlejší cesta osobního rozvoje, kterou znám. Vše, co v podnikání máme a nemáme je pouze reflexí naších návyků, osobnosti a našich individuálních kompetencí a schopnosti směřovat svoji energii tam, kde nám to přináší nejlepší výsledky.

To vše vím z vlastních zkušeností (přečtěte si více o mém příběhu zde). Proto jsou veškeré mé služby v oblasti budování osobní značky pro podnikatele postavené na mých praktických osobních zkušenostech. Žádné řeči naučené z knih. V průběhu naší spolupráce vám nabízím nejen svoji expertízu v oblasti budování osobní značky, ale i své konkrétní podnikatelské zkušenosti, které vás mohou inspirovat a posunout dál. Chci vám ušetřit stovky hodin a tisíce korun, které můžete jinak ztratit blouděním špatným směrem. Jsem tu pro vás.

FORMÁTY SPOLUPRÁCE:

1. STRATEGICKÝ WORKSHOP NA TÉMA BUDOVÁNÍ VAŠÍ OSOBNÍ ZNAČKY.

Tento workshop se vám hodí, když jste na začátku podnikání a potřebujete si rychle vyjasnit vlastní strategii osobní komunikace v podnikání. Výstupem workshopu je jasná strategie osobní komunikace pro úspěch v podnikání a konkrétní seznam akčních kroků za účelem naplněných vašich krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých podnikatelských cílů. Strategický workshop trvá 5 hodin.
CENA: 15 000 Kč
Objednat

2. JEDNOTLIVÉ KONZULTACE.

Tyto konzultace se hodí lidem, kteří jsou již nějakou dobu na cestě budování své osobní značky v podnikání a mají před sebou významnou výzvu – například výběrové řízení u klíčového zákazníka, důležitý rozhovor s novým zákazníkem či s investory, mediální rozhovor, důležité vystoupení na konferenci apod. Také se vám může hodit v případě, že jste se nějak zasekli - ztratili jste nadhled, nevíte, zda a jak aktualizovat své komunikační kanály, potřebujete inspiraci a podporu s nějakým novým záměrem. Jednotlivé konzultace trvají 120 minut.
CENA: 7 500 Kč
Objednat

3. BALÍČEK 6 SEZENÍ.

Tento balíček je ideální v okamžiku, kdy před sebou máte konkrétní výzvu, která by vás mohla stát hodně času a peněz, pokud byste ji neuchopili strategicky od samého začátku – například organizace velké události za účelem posílení vaší komunikace, vstup na nový trh, rozvoj nové zákaznické skupiny, aktualizace vašich komunikačních kanálů apod. Balíček zahrnuje 6 sezení o 90 minutách; sezení mohou být čerpána denně nebo pravidelně (týdně či po dvou týdnech).
CENA: 34 997 Kč
Objednat

4. BALÍČEK 12 SEZENÍ.

Tento balíček se vám hodí, když si chcete udělat pořádek v hlavě ohledně vaší osobní komunikace krátkodobě a střednědobě. Podíváme se společně na vaši motivaci, překážky v osobní komunikaci i na to, co z vás dělá jedinečnou osobní značku, stakeholdery a na ideální kanály a jak s nimi můžete komunikovat. Jako bonus obdržíte volný přístup k mému video kurzu VY JAKO ZNAČKA – STRATEGIE VAŠÍ OSOBNÍ KOMUNIKACE.
CENA: 64 997 Kč
Objednat

5. BALÍČEK 24 SEZENÍ A VÍCE.

Tento balíček je skvělý, když chcete pravidelně pracovat na sobě a budování své osobní značky s podporou špičkové exekutivní mentorky. Sezení vám dají NADHLED, JASNÝ SMĚR a KLID, šetří vám stovky hodin, které můžete investovat lépe do budování svého podnikání. Tento balíček se účtuje pravidelně (kvartálně) a jeho cena se odvíjí od délky spolupráce. Minimální cena za 90minutové sezení exekutivního mentoringu je 5 000 Kč.
Všechny mé služby probíhají virtuálně na platformě ZOOM.

Pokud si to budete přát, můžeme naše sezení nahrávat, abyste se k nim mohli později vracet. Nahrávky vám zašlu po každém sezení formou bezpečné platformy a můžete si je uložit ve svém počítači. Nahrávky taktéž uložím u sebe na interním soukromém serveru, po 6 měsících je vymažu z důvodu ochrany vašeho soukromí.
JSTE PODNIKATEL/KA A CHCETE VYDĚLÁVAT TOLIK, KOLIK SI ZASLOUŽÍTE FORMOU PRÁCE NA ZAKÁZKÁCH, KTERÉ VÁS BAVÍ PRO KLIENTY, KTEŘÍ VÁS BUDOU INSPIROVAT? PAK MI PROSÍM NAPIŠTE, CO MÁTE NA SRDCI. RÁDA VÁS VYSLECHNU A NAVÁŽI S VÁMI SPOLUPRÁCI:
CZ CTA Form
Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.