OSOBNÍ BRANDING PRO NOVÉ GENERÁLNÍ ŘEDITELE

Zrovna jste se dozvěděli, že za pár měsíců z vás bude generální ředitel či ředitelka vaší společnosti? Z celého srdce vám gratuluji. Zároveň si dovoluji poznamenat, že tímto vaše skutečná cesta strategické osobní komunikace teprve začíná.

Pod vlivem euforie z významného povýšení spousta nových generálních ředitelů a ředitelek totiž zapomíná na dvě věci. Zaprvé, že se musí kvalitně rozloučím s tím, co nechávají za sebou. Zadruhé pak, že se novým lidem, které budou vést, musí kvalitně představit.

Na vytvoření prvního dojmu budete mít jen pár vteřin. A právě na tom, jaký první dojem vyvoláte, bude stát i to, jak se k vám budou vaši noví zaměstnanci chovat minimálně několik následujících měsíců, ne-li pár budoucích let.

Proto je velmi podstatné nepodceňovat důležitost vaší vědomé promyšlené osobní komunikace v okamžiku povýšení na nejvyšší možnou pozici ve firmě. Těm z vás, kterým se již podařilo splnit si tento krásný sen, nabízím své služby.

FORMÁTY SPOLUPRÁCE:

1. STRATEGICKÝ WORKSHOP NA TÉMA BUDOVÁNÍ VAŠÍ OSOBNÍ ZNAČKY.

Tento workshop se vám bude hodit v okamžiku, kdy jste se dozvěděli, že budete povýšeni na pozici nového generálního ředitele či ředitelky. Společně si sedneme a zmapujeme váš záměr v nové roli, ale také všechna strategická rizika pro vaši komunikaci a reputaci vyplívající z vaší minulosti a budoucí role. Na konci tohoto workshopu budete mít jasný přehled výzev, které jsou ještě před vámi, a také kroků, jak je strategicky uchopit a překonat z pohledu osobní komunikace. Strategický workshop trvá 5 hodin.
CENA: 15 000 Kč
Objednat

2. JEDNOTLIVÉ KONZULTACE.

Tyto konzultace přijdou vhod, když narazíte na konkrétní a významnou výzvu v osobní komunikaci (důležitý pohovor, setkání s majitelem firmy či investory, strategické vyjednávání, důležité vystupování na konferenci, mediální rozhovor apod.) či když jste se jinak zasekli v komunikaci (dialog s problematickým stakeholderem – nadřízení, zaměstnanci, zákazníci, obory, zástupci neziskových organizací či státní správy apod.). Situaci simulujeme na kameře a najdeme společně nejlepší řešení pro váš projev. Služba je ideální v případě akutní krizové komunikace. Jednotlivé konzultace trvají 120 minut.
CENA: 7 500 Kč
Objednat

3. BALÍČEK 6 SEZENÍ.

Balíček vám vytrhne trn z paty, pokud jste se zrovna dozvěděli o vašem povýšení na pozici nového ředitele/ředitelky, a to ideálně pár měsíců před vstupem do nové role. Sezení vám pomůžou orientovat se v novém kontextu a určit ideální strategii vaší osobní komunikace na pár měsíců dopředu. Balíček zahrnuje 6 sezení o 90 minutách. Tato sezení mohou být čerpána denně (v případě urgence), anebo pravidelně (týdně či po dvou týdnech).
CENA: 34 997 Kč
Objednat

4. BALÍČEK 12 SEZENÍ.

Tento velmi intenzivní balíček se vám hodí, když si chcete udělat pořádek v hlavě ohledně vašich cílů a směřování v osobní komunikaci v roli nového generálního ředitele/ředitelky firmy. Společně se podíváme na vaši motivaci, překážky v osobní komunikaci i na to, co z vás dělá jedinečnou osobní značku. Zaměříme se také na vaše stakeholdery a na ideální kanály, které můžete využívat k efektivní komunikaci s lidmi, na kterých vám záleží. Také se povídáme na to, jak byste měli komunikovat už nyní, abyste uspěli v kariéře a životě dlouhodobě i po skončení vašeho aktuálního mandátu. Budeme také posilovat vaši empatii v osobní komunikaci, aby vám všichni správně porozuměli. Jako bonus za tento balíček obdržíte volný přístup k mému video kurzu VY JAKO ZNAČKA – STRATEGIE VAŠÍ OSOBNÍ KOMUNIKACE.
CENA: 64 997 Kč
Objednat

5. BALÍČEK 24 SEZENÍ A VÍCE.

Jedná se o nejintenzivnější balíček, který se hodí každému, kdo na sobě chce pravidelně pracovat. Tedy na svém rozvoji a budování své osobní značky lídra za doprovodu a podpory špičkové profesionálky. Naše sezení vám dají NADHLED, JASNÝ SMĚR a KLID V DUŠI, ušetří vám stovky hodin jinak ztracených blouděním špatným směrem. Tento balíček se účtuje pravidelně (kvartálně) a jeho finální cena se odvíjí od délky spolupráce. Minimální cena za 90minutové sezení exekutivního mentoringu pro generální ředitele je 6 000 Kč.
Všechny mé služby probíhají virtuálně na platformě ZOOM.

Pokud si budete přát, můžeme naše sezení nahrávat, abyste se k němu mohli později vrátit. Nahrávky vám pošlu po každém sezení formou bezpečné platformy a můžete si je uložit ve svém počítači. U sebe nahrávky uložím na interním soukromém serveru a vymazuji je po 6 měsících z důvodu ochrany vašeho soukromí.
PRÁVĚ JSTE SE DOZVĚDĚLI, ŽE JSTE BYLI POVÝŠENI NA NEJVYŠŠÍ POZICI VE FIRMĚ? CHÁPETE, ŽE ČÍM VÝŠ ČLOVĚK STOJÍ, TÍM VÍC VÍTR FOUKÁ, A PROTO SI PŘEJETE MÍT SPOLEHLIVOU PODPORU VE SVÉ OSOBNÍ KOMUNIKACI? CHCETE SE DŮSTOJNĚ ROZLOUČIT SE SVOJÍ MINULOSTÍ, ABYSTE V NOVÉ ROLI MOHLI USPĚT A DOSÁHNOUT MIMOŘÁDNÝCH VĚCÍ? CHCETE SI BUDOVAT JMÉNO, KTERÉ NA TRHU NĚCO ZNAMENÁ A UDĚLAT NA LIDI KOLEM VÁS VČETNĚ NOVÝCH ZAMĚSTANNCŮ KVALITNÍ PRVNÍ DOJEM? PAK JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ. NAPIŠTE MI PROSÍM, RÁDA VÁS VYSLECHNU A NAVÁŽI S VÁMI SPOLUPRÁCI.
CZ CTA Form
Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.