OSOBNÍ BRANDING PRO KARIÉRNÍ RŮST

Pracujete ve firmě, ve které chcete pracovat i nadále a zároveň růst? Přejete si kvalitnější pracovní život, lepší pozici a více peněz?

Pro lidi jako vy nabízím EXEKUTIVNÍ MENTORING A KOUČINK vedený na míru podle vašich individuálních potřeb.

FORMÁTY SPOLUPRÁCE:

1. STRATEGICKÝ WORKSHOP NA TÉMA BUDOVÁNÍ VAŠÍ OSOBNÍ ZNAČKY.

Tento workshop je ideální, pokud jste na začátku budování osobní značky, anebo když začínáte v nové roli/na nové pozici a potřebujete si vyjasnit vlastní strategii osobní komunikace a rychle se zorientovat ve svých potřebách a možnostech. Výstupem workshopu je jasná strategie osobní komunikace a konkrétní seznam akčních kroků za účelem naplněných vašich krátkodobých, střednědobých či dlouhodobých cílů. Strategický workshop trvá 5 hodin.
CENA: 15 000 Kč
Objednat

2. JEDNOTLIVÉ KONZULTACE.

Tyto konzultace se hodí lidem, kteří jsou již nějakou dobu na cestě budování své osobní značky a mají před sebou konkrétní významnou výzvu (vystoupení na konferenci, mediální rozhovor, důležitý pohovor za účelem kariérního růstu apod.) či se jinak zasekli v osobní komunikaci (dialog s problematickým stakeholderem – nadřízení, zaměstnanci, zákazník apod.). Jednotlivé konzultace trvají 120 minut.
CENA: 7 500 Kč
Objednat

3. BALÍČEK 6 SEZENÍ.

Tento balíček se vám hodí v okamžiku, kdy před sebou máte velkou výzvu v práci (povýšení, převzetí nového náročného projektu apod.) a potřebujete k tomu rychlé a zároveň komplexní řešení. Například se musíte rychle naučit, jak lépe komunikovat v novém kontextu. Tento balíček zahrnuje 6 sezení o 90 minutách; sezení mohou být čerpána denně nebo pravidelně (týdně či po dvou týdnech).
CENA: 34 997 Kč
Objednat

4. BALÍČEK 12 SEZENÍ.

Tento balíček se vám hodí, když si chcete udělat pořádek v hlavě ohledně vašich cílů a směřování osobní komunikace. Podíváme se společně na vaši motivaci, překážky v osobní komunikaci, na to, co z vás dělá jedinečnou osobní značku, na vaše stakeholdery i na ideální kanály, které můžete využívat k efektivní komunikaci s lidmi, na kterých vám záleží. Jako bonus k tomuto balíčku obdržíte volný přístup k mému video kurzu VY JAKO ZNAČKA – STRATEGIE VAŠÍ OSOBNÍ KOMUNIKACE.
CENA: 64 997 Kč
Objednat

5. BALÍČEK 24 SEZENÍ A VÍCE.

Tento balíček se vám hodí, když chcete pravidelně pracovat na sobě a budování své osobní značky pod vedením špičkového profesionála. Naše sezení vám dají NADHLED, JASNÝ SMĚR a KLID. Ušetří vám stovky hodin, které byste jinak ztratili blouděním špatným směrem. Ušetřený čas pak můžete investovat mnohem lépe do budování své kariéry. Balíček se účtuje pravidelně (kvartálně) a jeho finální cena se odvíjí od délky spolupráce. Minimální cena za 90minutové sezení exekutivního mentoringu je 5 000 Kč.
Všechny mé služby probíhají virtuálně na platformě ZOOM.

Pokud si to budete přát, můžeme naše sezení nahrávat, abyste se k nim mohli později vracet. Nahrávky vám zašlu po každém sezení formou bezpečné platformy a můžete si je uložit ve svém počítači. Nahrávky taktéž uložím u sebe na interním soukromém serveru, po 6 měsících je vymažu z důvodu ochrany vašeho soukromí.
JSTE ZAMĚSTNANEC A CHCETE POSÍLIT SVOJI KOMUNIKACI, ZABEZPEČIT SVOJI POZICI V PRÁCI A ZVÝŠIT SVOJI HODNOTU V PRÁCI? CHCETE VYDĚLÁVAT VÍCE PENĚZ, RŮST NA VYŠŠÍ POZICE ČI VÍCE OVLIVŇOVAT VAŠE INTERNÍ A EXTERNÍ STAKEHOLDERY? PAK MI PROSÍM NAPIŠTE, RÁDA VÁS VYSLECHNU A NAVÁŽI S VÁMI SPOLUPRÁCI:
CZ CTA Form
Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.