VIRTUÁLNÍ MASTERCLASS S CRISTINOU MUNTEAN:

JAK SE NESTÁT DIGITÁLNÍM NEANDRTÁLCEM
EMPATICKÁ A EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE V NOVÉM SVĚTĚ PRÁCE

Být digitálním neandertálcem není otázkou věku, je to především otázkou empatie a emoční zralosti v osobní komunikaci. Chtěli byste se dozvědět, jak se nestát takovým neandrtálcem? Pak se k nám přidejte 8. prosince na virtuální masterclass.

 

PŘIDEJTE SI TOTO DATUM DO DIÁŘE:
Středa, 14. ledna 2022, 9.00 – 12.00 hodin

 

PODLE ČEHO TEDY ROZPOZNÁME DIGITÁLNÍHO NEANDRTÁLCE?

Není to až tak těžké. Digitální neandrtálec:

 • Vám zavolá, ale pak nenechá žádnou zprávu, proč vám volal, a když mu zavoláte zpátky, má obvykle obsazeno.
 • Posílá jednořádkové zprávy v SMS, chatu či WhatsAppu, i když mohl napsat vše v jedné zprávě. Kvůli tomu dostáváte nespočet notifikací, které vám nepřestávají pípat v mobilu a na obrazovce.
 • Přidává vám porady do diáře bez toho, aniž by se zeptal, zda na to máte kapacitu.
 • Používá zásadně interní mikrofon z notebooku a fakt, že není skoro vůbec slyšet, je mu fuk.
 • Skoro nikdy nezapíná kameru během setkání a virtuálních porad.
 • Píše vám na chatu nebo přímo volá, i když máte status Obsazeno.
 • Posílá automatické zprávy s gratulací k různým příležitostem na LinkedIn, ale když se ozvete s poděkováním, nemá čas na osobní konverzaci.
 • A tak dále.

Už jste identifikovali někoho ve svém okolí jako digitálního neandrtálce? Skvělé – pak mu či jí prosím pošlete odkaz na tento virtuální workshop.

TO CHCI, PŘIHLASTE MĚ NA ŠKOLENÍ

Pojďme se společně podívat na to, jak používat moderní komunikační technologii v novém světě práce, jak synchronně, tak asynchronně, chytře, efektivně a soucitně komunikovat s lidmi, na kterých nám záleží.

 

V TOMTO VIRTUÁLNÍM WORKSHOPU SE NAUČÍTE:

Jak se změnily návyky lidí v používání přímých telefonátů za posledních pár let a v jakých případech se ještě vyplatí dnes někomu zavolat.

Jak se změnily návyky lidí v používání přímých telefonátů za posledních pár let a v jakých případech se ještě vyplatí dnes někomu zavolat.

 • Jak se změnily návyky lidí v používání přímých telefonátů za posledních pár let a v jakých případech se ještě vyplatí dnes někomu zavolat.
 • Jak používat SMS, zprávy přes WhatsApp a chaty v Teams, Zoom, Webex a na dalších platformách vědomě a efektivně.
 • Jak používat e-mail, abyste posílili soudržnost a zodpovědnost lidí ve vašem týmu.
 • Jak vytvářet smysluplné a soucitné zprávy ve vaší nepřítomnosti, které dávají lidem vědět, jak s vámi komunikovat, když jste obsazení nebo máte dovolenou.
 • Jak používat videa, abyste se představili někomu novému v týmu či firmě, abyste získali a prohlubovali důvěru s lidmi, na kterých vám záleží.

To, co si nejvíce přeji naučit vás na tomto workshopu je, jak používat moderní komunikační technologie a všechny možnosti komunikace vědomým a záměrným způsobem vedoucím k posílení vaší reputace a zvýšení hodnoty vaší osobní značky interně ve firmě a na trhu.

Pojďme se společně naučit, jak komunikovat jasně a zároveň soucitně, abyste mohli vykonávat svoji práci v klidu a bez stresu, a zároveň abyste posílili a prohlubovali své vztahy.

Virtuální workshop proběhne na platformě Zoom. Budeme společně pracovat se zapnutými kamerami po celou dobu trvání workshopu. Na workhshopu od vás očekávám plnou mentální a emoční přítomnost (žádný multitasking) a plné zapojení se živě i v chatu. Na vaše dotazy odpovím stejně – jak živě, tak v chatu. Virtuální workshop NEBUDE nahrávaný. Jakmile se přihlásíte, obdržíte pozvánku, kde najdete veškeré detaily k přihlášení se do Zoomu. Pro jistotu připomínám, virtuální workshop proběhne v pátek, 14. ledna, od 9.00 do 12.00 hodin.

Přidejte se k mému poslednímu virtuálnímu workshopu, který tento rok proběhne. Slibuji vám, že na konci budete odcházet s plnou taškou tipů a triků, jak komunikovat lépe, ale také se skvělou náladou, protože některé příběhy digitálních neandrtálců jsou tak vtipné, že nelze jinak, než se tomu nahlas a pořádně zasmát. A jak lépe začít sváteční sezonu, než pořádnou dávkou smíchu?

CENA:

Early birds cena
Do 31. prosince
2 497 Kč
BĚŽNÁ CENA:
od 1. ledna 2022
3 497 Kč
TO CHCI, PŘIHLASTE MĚ NA ŠKOLENÍ
Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.