Homepage

Cristina Muntean

Strategická komunikace. Emoční inteligence. Leadership.

Pomáhám lídrům i budoucím lídrům komunikovat lépe, pochopit sebe i své lidi, vést spokojené a produktivní týmy a budovat udržitelné společnosti.

Video akademie Cristiny Muntean

Zde naleznete online kurzy, krátká praktická videa a inspirující rozhovory s těmi nejlepšími odborníky, manažery a podnikateli. Cílem této platformy je vám pomoct růst v oblasti strategických komunikačních dovedností, budování osobní značky, emoční inteligence a leadershipu.
Přejít do Video akademie Cristiny Muntean

Své inovativní přístupy v poradenství, školení, koučinku a mentoringu čerpám ze strategické kombinace svých dlouhodobých mediálních i PR zkušeností i z metod a systémů osobního rozvoje, které jsem si osvojila v průběhu let: emoční inteligence, enneagram a systemická inteligence.

Emoční inteligence

Číst dál

Enneagram

Číst dál

Systemická inteligence

Číst dál

Nejlepší chvíle pro budování vaší osobní značky byla včera.

Druhá nejlepší je právě teď.

Objednejte si novou knihu Cristiny Muntean v nakladatelství Grada.

OBJEDNAT

Blog

20: Proč si myslím, že naše důvěryhodnost je klíč k úspěchu při práci na dálku

21/09/2020
Proč nechce více manažerů nechat své lidi pracovat na dálku a z domova? Protože jim nevěří. Tak co můžeme udělat my osobně, abychom získali více…

19: Proč nám někdy může nadšení přerůst přes hlavu a znemožnit náš rozvoj

14/09/2020
Nám všem se líbí lidé, kteří jsou neustále nadšení, pozitivní, usměvaví a plní zajímavých nových nápadů. Je ale neřízená energie těchto lidí vždy příznivá pro…

18: Proč bychom si měli aktualizovat svůj slovník kolem práce z kanceláře a na dálku

07/09/2020
V minulosti platilo, že chodit do práce znamenalo chodit do kanceláře – jediné možné místo, odkud jsme mohli vykonávat svoji práci. Tato realita ale už…
Všechny články
Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.

Přihlaste se k odběru článků

Chcete se dozvědět jako první o mých novinkách, slevách a dalších zajímavých nabídkách? Přihlaste se do mého newsletteru.
Vyskytla se chyba. Zkuste to prosím později.
Děkuji Vám, byli jste přidáni do newsletteru.
usergroupplay-circlebuilding