Cristina je energický, otevřený a přátelský člověk. Tak jsem odcházela z prvního setkání s ní. O pár týdnů později jsem poznala Cristinu více. Cristina je i skvělý učitel, leader, prezentující a studnice překvapení.
Potkat Cristinu bylo v mém životě nejen příjemné ale v daném období profesionální křižovatky, klíčové. Děkuji týmto Cristine za mnohá moudra, skvělá doporučení a neopakovatelně osvobozující pocit. Jste manažer, který od svých členů obchodného týmu očekává nový development ale nepřichází? Rozbíháte své podnikání, máte co prodat ale nevíte komu nebo dokonce jak? Investujte do setkání nebo školení od Cristiny Muntean. Je k nezaplacení ;).

Upřímně obdivuji píli, se kterou se Cristina vypracovala a čeho dosáhla. Je to profesionál ve svém oboru.

Cristina je velmi specifickou osobností, se kterou stojí za to pracovat. Je přátelská, vždy otevřená, místo kritiky přináší hromadu nápadů jak věci změnit. Vedle toho ráda propojuje lidi pro společný záměr a kdykoli je potřeba, spolupracovníci a kolegové ví, že se na ní mohou spolehnout. Nikdy si nestěžuje, naopak vždy najde slova podpory.

Cristina mě ani po třech letech spolupráce nepřestává překvapovat svou šíří perspektivy. Netlačí mě do žádných škatulek a plně respektuje mou osobnost.

S Cristinou mě to vždy velmi baví. Nejenom proto, že náš vztah již dávno přesáhl hranici klient - dodavatel. Nejvíce na spolupráci s ní oceňuji profesionální přístup, připravenost a energii, kterou do svých aktivit vkládá. Jako bonus navrch dokáže pro klientky - ženy dodat i něco, co v našich končinách často chybí. Podporu druhým ženám. Jsem proto velice ráda, že jsem před několika lety nezůstala pouze ohromená její skvělou přednáškou, ale kontaktovala ji a tím započala naši do dnešních dní trvající spolupráci.

Cristina je naprostý profesionál, obdařený mimořádnou schopností jak psané, tak i mluvené komunikace, která je tak přirozená a efektivní, že je prostě radost s ní pracovat. Ve spolupráci s Cristinou jsme poskytli Mediální koučing členům představenstva jedné z nejinovativnějších bank ve Střední a Východní Evropě a její jedinečný trénink pomohl všem zúčastněným, aby si rychle osvojili vše potřebné pro zvýšení efektivity své komunikace. Konečný dopad nám perfektně popsal jeden z účastníků, náměstek generálního ředitele: „Zrovna před pár dny jsem měl rozhovor do médií a reportér mi položil jednu z těch záludných otázek – ale já jsem si PAMATOVAL na cvičení, které jsme během koučinku zkoušeli, a díky tomu jsem byl schopen jeho otázku využít k tomu, abych mu sdělil právě tu informaci, kterou jsem mu sdělit chtěl. Musím říci, že jsem měl sám ze sebe opravdu radost.“

Každý rozhovor s Cristinou je pro mne podnětný. Z mého dlouhého líčení vždy vyjme 2-3 věty, které trefně přeformuluje a mnohem silněji vyjádří mou myšlenku, můj názor - a to i v jazyce, který není její mateřštinou. Mé sdělení se tak stává pregnantnějším, údernějším a vím, že zasáhne větší množství lidí než ta moje vlastní formulace. Dále mi Cristina vždy citlivě vyhmátne bod, na který se mohu ve své komunikaci nově zaměřit, abych byla ještě lépe vidět a také mi už několikrát dobře poradila, jak mohu lehce překonat své obavy z možného nezvládání moderní e-komunikace.

Setkali jsme se s Cristinou v době, kdy jsme v Praze spouštěli naše vlastní podnikání a požádali jsme ji, aby nám pomohla s naší marketingovou strategií. Během následujících dvou let – než jsme se odstěhovali zpět do Kanady – nám získala obrovské množství kvalitního pokrytí v místních médiích, které kulminovalo s velmi pochvalným profilem v české verzi časopisu Forbes. Ale nakonec jsme dostali mnohem více, než jen solidní marketing a strategii pro sociální média. Abychom zformulovali náš vzkaz a nastavili naší přítomnost na sociálních médiích, pomohla nám Cristina (a někdy nás i dotlačila) k pochopení toho, čím je naše podnikání unikátní a jak můžeme našim klientům přinést skutečné hodnoty. Srdečně doporučujeme Cristinu pro její výjimečnou profesionalitu a odbornost, ale také pro její vášeň a schopnost dostat ze svých klientů to nejlepší.

Cristina je naprostý profesionál ve svém oboru mluvené a psané komunikace a současně svělá osobnost. Cristina mě naučila vytvářet vlastní osobitou komunikaci pro různé příležitosti formální a neformální, která je založená na mé individualitě. Projev proto působí autenticky, diplomaticky a dynamicky. Vždy mi pomohla vybrat úderné hlavní sdelení a na něm vystavět komunikační příběh. Na hodiny s Cristinou, které pro mne byly velkým přínosem, jsem se mohla vždy těšit - i když jsme vždy tvrdě pracovaly, byla to vždy radost a zábava s notnou dávkou humoru. Velmi doporučuji spolupráci s Cristinou.

V době, kdy jsem bojoval se svými vztahy v práci i v rodinném kruhu, mi Cristina Muntean pomohla. Ne proto, že dokázala, aby mé problémy zmizely. Pomohla mi podívat se na moji roli i na role, ve kterých jsou ostatní zúčastnění, z jiné perspektivy. Pomohla mi pochopit, kdo jsem, co mě pohání a co mě blokuje, což bylo přesně to, co jsem potřeboval, abych udělal nutné změny, které vedly k vyřešení problémů. Kromě toho, že je skvělým koučem, doporučil bych Cristina i proto, že je prostě milý člověk se spoustou pozitivní energie.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.