Proč je důležité si uvědomit, že když komunikujeme dobře, tvoříme hodnotu pro celou svou profesi

23/03/2021
Kategorie:

Spousta lidí, především ve firmách, u kterých není urgence osobní komunikace tak palčivá, řeší, zda by měla komunikovat více či nikoliv. Málokdo si ale uvědomuje, že když se rozhodne nekomunikovat, vytváří tím riziko pro celou svou profesi. Když nekomunikují kvalitní profesionálové, trh se totiž zaplní méně profesionálními, za to hlasitějšími lidmi, kteří dřív nebo později zklamou zákazníky. Tím vystaví hanbě i lidi, kteří svoji práci dělají dobře. I proto máme všichni povinnost, pokud svoji práci děláme dobře, abychom o tom mluvili častěji na veřejnosti. A jak to můžeme udělat?

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.

Přihlaste se k odběru článků

Chcete se dozvědět jako první o mých novinkách, slevách a dalších zajímavých nabídkách? Přihlaste se do mého newsletteru.
Vyskytla se chyba. Zkuste to prosím později.
Děkuji Vám, byli jste přidáni do newsletteru.