MOJE VIDEO AKADEMIE CRISTINA MUNTEAN.TV

Moje video akademie CRISTINAMUNTEAN.TV vznikla v červnu 2020, uprostřed covidové pandemie.

Její spuštění bylo naplněním dalšího mého životního snu, mít všechna svá videa pohromadě, strukturovaně a snadno dostupné pro mé česky a anglicky mluvící komunity.

Video akademie CRISTINAMUNTEAN.TV je dostupná po e-mailovém přihlášení. Až 80 % obsahu je pro vás k dispozici zcela zdarma.

Ve video akademii CRISTINAMUNTEAN.TV najdete:

  1. Krátká inspirující videa na konkrétní témata spojená s rozvojem osobní komunikace a s budováním osobní značky lidí, včetně jejich audio verzí.
  2. Zajímavé rozhovory se špičkovými profesionály na téma jejich kariérních cest a budování jejich osobních značek, včetně audio verzí rozhovorů.
  3. Video kurzy na specifické aspekty budování osobní značky.

Využijte tuto příležitost bez váhání a přihlaste se do mé video akademie, abyste se mohli ve své osobní komunikaci posunout rychle a výrazně.

PŘEJÍT NA STRÁNKU VIDEO AKADEMIE CRISTINAMUNTEAN.TV
Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.