Personal Branding: Your Ultimate Empowerment Tool

View Calendar

Are you being asked to work on projects you do not want to be part of? Have you ever dreamed of having a reputation that opens doors for you, helps you to get what you want and makes things so much easier at work, in business or in your personal life? If so, what’s preventing you from getting there? What is your personal communication strategy and how much energy and time are you ready to invest to build not just a name, but a legacy?

Find the answers to these questions in the virtual training specially created for the Polaris friends.

This unique and intensive virtual training will take place online and is designed for a limited number of participants. The training is taking place on Saturday morning 31 October and Saturday morning 14 November 2020. It will include a special gift, pre-work and home work.

REGISTER HERE: https://polaris.community/events. 

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.

Přihlaste se k odběru článků

Chcete se dozvědět jako první o mých novinkách, slevách a dalších zajímavých nabídkách? Přihlaste se do mého newsletteru.
Vyskytla se chyba. Zkuste to prosím později.
Děkuji Vám, byli jste přidáni do newsletteru.