25: Jak nám stud brání v osobním rozvoji a jak se s tím vypořádat, abychom mohli růst nejen v práci

26/10/2020
Kategorie:

Stud je velmi zajímavá emoce. Pokud ji prožíváme, v nás to vyvolává další pocity jako ohroženost, vyloučení, bezmoc a méněcennost. Proto se ji všichni vyhýbáme, jako čert kříži. Jenže stud stojí i za naším strachem ze selhání. A pokud neselžeme, nemůžeme se posunout dál v získání nových dovedností, v kariéře, v byznysu či v životě.
Co by se stalo s malým dítětem, pokud by se styděl za to, že padá na zadek přitom, co se naučí chodit? Nikdy by chodit nenaučilo. Stejným způsobem se i my potřebujeme naučit rozpoznat a překonat svůj toxický stud, který nám může zásadně bránit ve snaze stát se lepší verzi sami sebe.

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.

Přihlaste se k odběru článků

Chcete se dozvědět jako první o mých novinkách, slevách a dalších zajímavých nabídkách? Přihlaste se do mého newsletteru.
Vyskytla se chyba. Zkuste to prosím později.
Děkuji Vám, byli jste přidáni do newsletteru.