23: Jak se můžeme naučit rozpoznat a řídit zdánlivě nemožná dilemata v leadershipu

12/10/2020
Kategorie:

Muž nebo žena? Léto nebo zima? Asertivita nebo soucit? Den nebo noc? Práci v kanceláři nebo práce na dálku a z domova? Co mají tyto možnosti společně? Snadno: všechny jsou polarity, které nás lákají si vybrat jednu z možností, která nás baví nejvíce. Jenže v okamžiku, kdy jsme si vybrali jednu ze dvou variant jsme už v pásti. Polarity se totiž nedají řídit výběrem jednoho z extrému, ale uvědoměním si, že na stole máme komplexní dilema – tedy polaritu – a upřesněním, na jakém místě v této polaritě se chceme pohybovat, abychom mohli fungovat zdravě a v souladu s tím, co realita po nás zrovna chce. Navigace polarit je komplexní umění vedení lidí a firem, kterou v současné době potřebujeme jako sůl. Jak ale na to?

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.

Přihlaste se k odběru článků

Chcete se dozvědět jako první o mých novinkách, slevách a dalších zajímavých nabídkách? Přihlaste se do mého newsletteru.
Vyskytla se chyba. Zkuste to prosím později.
Děkuji Vám, byli jste přidáni do newsletteru.