02: Proč byste měli chodit častěji ven z vaši firmy, i když vás tam práce baví a zcela naplňuje

26/07/2020
Kategorie:

Spousta lidí je často překvapená, když firmy začnou restrukturalizovat nebo propouštět a lidé musí najednou chodit pro novou práci ven, do zcela nové reality. Toto překvapení je ještě větší u lidí pracující ve firmách se silnou firemní kulturou, která zaměstnance přesvědčuje, že v době svého mandátu nemá cenu řešit nic jiného, než záležitosti svého podniku. Pokud to uděláte, vystavujete se nevědomě riziku, že v okamžiku, když se ve vaší firmě začne něco dít, pak na trhu vás mimo vaši firmu nikdo nezná. Proč tedy chodit ven a jak budovat silnou osobní značku s respektem ke svému zaměstnavateli i v době svého působení ve firmě?

Zabývám se strategickou komunikací, emoční a systemickou inteligencí lidí i firem. Pracuji s dnešními i budoucími lídry na rozvoji jejich komunikačních dovedností, budování osobních značek a kompetencí ve vedení týmu i firem. Lidi, týmy i společnosti podporuji formou poradenství, školení, koučinku i mentoringu.

Přihlaste se k odběru článků

Chcete se dozvědět jako první o mých novinkách, slevách a dalších zajímavých nabídkách? Přihlaste se do mého newsletteru.
Vyskytla se chyba. Zkuste to prosím později.
Děkuji Vám, byli jste přidáni do newsletteru.